Vazba a tisk bakalářských a diplomových prací

Poradna

Zajišťujeme tisk diplomových prací Ostrava, vazbu diplomových prací Ostrava, vazbu a tisk bakalářských prací Praha a vazbu a tisk disertačních prací Brno. Naše pobočky se nachází ale také v Olomouci, v Pardubicích, v Plzni, v Liberci, v Ústí nad Labem, v Českých Budějovicích, nebo ve Zlíně. Jestliže máte již práci napsanou a potřebujete kvalitní obal, obraťte se na nás a my vám ručně vyrobíme desky a lepenou vazbu, která dotáhne vaše dílo k dokonalosti. Diplomová a bakalářská práce je určitým zakončením mnohaletého studia a je především vaší vizitkou. Udělejte maximum proto, abyste ukázali, co ve vás je.

Zadejte si objednávku online

Naší náplní práce je tisk, výroba desek a konečná vazba. Máte možnost osobní komunikace s externími pracovníky, kteří se vám budou maximálně věnovat a v případě jakýchkoliv nejasností s vámi upřesní detaily. Můžete kdykoliv zavolat, či napsat, pokud chcete objednávku jakkoliv pozměnit, nebo doplnit. Tisk diplomových prací Brno, tisk bakalářských prací Praha a vazba a tisk bakalářských prací Ostrava je profesionální služba na světové úrovni a jako taková zaručuje vaši stoprocentní spokojenost. Svou práci, doplněnou o námi zhotovenou vazbu, si můžete buďto osobně vyzvednout na jednom z 500 výdejních míst, anebo vám ji zašleme na vaši adresu domů.

Poctivá ruční práce

Desky i konečnou vazbu vyrábíme poctivou ruční metodou a věnujeme spoustu času jednotlivým detailům. Všechny texty na deskách jsou ručně vyraženy a zajišťují tak vaší diplomce atraktivní vzhled. Objednejte si tisk bakalářských prací v Brně, vazbu a tisk bakalářských prací v Praze, nebo vazbu a tisk bakalářských prací v Ostravě a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Uděláme vše pro vaši spokojenost a budeme se vám plně věnovat. Během výroby vás budeme průběžně informovat buďto SMS zprávami, anebo e-mailem. Práce bude dokončena nejpozději do pěti pracovních dnů, podle toho, jak na ni spěcháte. Těšíme se na spolupráci s vámi!