Nevíte, kde uspořádat firemní jednání? Máme pro vás tip!

Poradna

Ať už se jedná o velkou nadnárodní korporaci, nebo o malou rodinnou firmu, obě z nich musí jednou za rok uspořádat výroční schůzi. Na ní se určitým způsobem zrekapituluje a zhodnotí uplynulý rok. Nečekejte však, že byste na takovém jednání probírali dlouhodobé strategické plány. Většinou se jedná o přátelské setkání vedení všech poboček s majiteli nebo nejvyššími představiteli firmy.

Jak jsou konferenční prostory velké?

Konferenční prostory v Praze patří k těm nejrozsáhlejším, a proto se skvěle hodí i k pořádání velkých jednání. Celková kapacita je až 400 osob, přičemž je možné daný prostor rozdělit až na 3 části pro vaše větší pohodlí. Ve všech částech sálu je pochopitelně k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi připojení a nesmíme zapomenout ani na klimatizaci. Díky těmto detailům se budete při firemním jednání cítit naprosto komfortně.

Kde se konferenční sál nachází?

Hotel v Praze s konferenčními prostory byste nalezli ve funkcionalistické budově z počátku 20. století. Mimo již zmíněných místností pro pořádání jednání se zde nachází i 149 plně vybavených pokojů, které jsou taktéž opatřeny vysokorychlostním internetem. V přízemí hotelu naleznete příjemný bar s venkovním posezením a designovou restauraci. Pro odlehčení atmosféry a úlevu mysli je možné navštívit olejové, bylinkové nebo relaxační masáže celého těla. 

Zahraniční klienty můžete provést po Praze

Pokud zvolíte hotel jako ubytovací prostor pro vaše zahraniční klienty nebo hosty, rozhodně neuděláte chybu. V přestávkách mezi jednáními je můžete provést po stověžaté Praze, neboť se již zmiňovaný hotel nachází přímo v centru hlavního města. K doplnění energie pak můžete navštívit i moderní designovou restauraci s těmi nejlepšími specialitami. Je zde nabízen široký výběr jak mezinárodních, tak i tuzemských specialit z čerstvých sezónních surovin.

Pro firemní jednání si vybírejte spíše neformální prostory. Přeci jenom je lepší, když se vaši zaměstnanci budou cítit komfortně a pohodlně.