Chcete poznat známá místa trošku z jiného úhlu? Zkuste vyhlídkový let!

Sport

Chcete zažít okamžiky, kdy se vy i vzduch budete tetelit adrenalinem? Chcete dopřát svému fotoaparátu či mobilu, aby od vzrušení nestíhaly dělat fotografie? V tom případě se nechte zlákat vyhlídkovým letem. Jedině díky vyhlídkovým letům si uvědomíte, jak velké jsou vzdušné živly a jak malinkatý je proti nim člověk. Nechte se díky vyhlídkovému letu vynést až tam, kde si budete moci sáhnout téměř na nebe. Vyhlidkove lety znamenají, dostat svou hlavu až do oblak, a to doslova a do písmene. Hledáte-li super zážitek pro sebe, pro své blízké nebo přátele, dopřejte jim vyhlídkový let!

Kam na vyhlídkový let vyrazit?

Pokud hledáte vzrušující zážitek sami pro sebe, popřípadě ho chcete darovat pouze jedné osobě, zvolte třeba vyhlídkový let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou. Vyhlídkové lety Brno patří k těm nejkrásnějším. A vyhlídkový let nad Brněnskou přehradou obzvlášť. Těšte se na moderní vrtulník Robinson R44 a velice přívětivou cenu – necelé tři tisíce korun. Určitě vás zajímá, jak dlouho let tímto vrtulníkem nad Brněnskou přehradou potrvá. Proletíte se celých 15 minut. Pokud budete chtít letět ve třech, zaplatíte necelých deset tisíc a vznášet se budete celou půlhodinu. Díky vyhlídkovému letu Brno můžete zažít neopakovatelný pocit z opravdového letu helikoptérou. A odkud budete odlétat? Z letiště Brno Tuřany.

Vyhlídkové lety Praha a vyhlídkové lety Ostrava rovněž stojí za hřích

Zatímco někomu je bližší Brno, proto se rozhodne pro vyhlídkový let Brno, jiný dá přednost Praze nebo Ostravě. Vyhlídkové lety Praha a vyhlídkové lety Ostrava jsou totiž neméně zajímavé. Pojďme se zastavit třeba u naší matičky Prahy. Jen málokdo z mimopražských obyvatel toto naše hlavní město nezná. Všichni totiž chtějí vidět na vlastní oči Pražský hrad, Staroměstské náměstí, sochu svatého Václava, Karlův most a spoustu dalších pamětihodností. Ovšem takový vyhlídkový let nad centrem Prahy, to je panečku jiné pochutnáníčko!