Nečekejte dlouho na pobočkách bank, sjednejte si půjčku do patnácti minut

Poradna

Ještě donedávna bylo možné sjednat si půjčky jen na pobočkách bank, když jsme si vystáli dlouhou frontu, která byla mnohdy i několikahodinová. Vyřizování půjček bylo ještě donedávna noční můrou všech, kteří se potřebovali dostat z finanční tísně. Vždyť kdo by se chtěl střetnout s nepříjemným zaměstnancem pobočky, jenž nakonec sjedná půjčku ještě takovou, o kterou původně nebyl zájem. Naštěstí tato doba nepříjemných půjček je už dávno pryč, na scénu totiž nastoupily takzvané nebankovní půjčky. Většina z nich se také přezdívá rychlé online půjčky, jelikož je možné je zřídit z pohodlí domova.

Pokud tedy potřebujete peníze, nemusíte si brát volno v zaměstnání. Zkrátka si půjčku sjednejte až po práci, když se navečeříte a budete mít chvilku klidu. Nemusíte se znepokojovat nepříjemnými zaměstnanci pobočky, stačí, když si uděláte chvilku čas a vyplníte žádost o úvěr, který potřebujete.

Jak to celé funguje?

Princip nebankovních půjček je naprosto jednoduchý. Je to dokonce tak jednoduché, že na internetu nenajdete ani jeden jediný návod. Nebankovní půjčky online jsou skvělé díky své rychlosti. Rychle se vyplní žádost o úvěr, rychle je žádost schválena a rychle jsou peníze na účtu. U půjček Rerum se celý proces odhaduje na pouhých patnáct minut, což je neskutečné.

Žádost se skládá z vyplnění osobních údajů (včetně bankovního účtu) a samozřejmě s navolení výše úvěru, o který žádáte. Mnohé nebankovní instituce nabízí například i to, že si samotnou výši půjček můžete sami zvolit, a to se jen tak nevidí.

Kolik je možné si půjčit?

Bohužel nebankovní půjčky tu nejsou pro chvíle, kdy si potřebujete půjčit miliony na vlastní bydlení nebo stovky tisíc na osobní automobil. Jsou tu především pro chvíle, kdy potřebujete několik tisíc či stovek tisíc korun.

Například nebankovní půjčky Rerum se mohou dotknout prvně až osmi tisíc, poté až dvaceti tisíc korun.