Rychlá doprava osob i zásilek

Zprávy

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik hodin strávíte ročně za volantem osobního automobilu? Je to jistě ohromné množství času, který jste mohli věnovat jiné činnosti. Jak se ale dostat na všechna obchodní jednání a společenské události? Poradíme vám. Stačí soukromý aerotaxík. Převeze cestující nebo doručí zásilku.

Cestování zabere jen pár desítek minut

Abyste se dostavili na všechny schůzky s obchodními partnery, musíte si v diáři vyčlenit několik dní jen na cestování. Pracovní cesta pak obvykle vypadá tak, že vstáváte za úsvitu, sedáte za volant a s nervozitou se pouštíte na naši dálniční síť. Jedna nehoda dokáže proměnit 3 hodiny jízdy v celodenní program a vy se po několika málo metrech posouváte vpřed bez sebemenší naděje, že by se kolona dala předjet. Při takovém režimu opravdu není možné stihnout více než jednu schůzku za den. Domů se vracíte unaveni a s nepříjemnou představou, že vás brzy čeká stejná cesta. Ale nemusí. Můžete využít soukromý let.

Se soukromým letem škrtnete ztrátový čas

Jakmile budete mít možnost během dne stihnout více pracovních aktivit, bude se vašim obchodům dařit mnohem lépe než doposud. Odpadne ztrátový čas, tedy čas, který vám nepřináší žádný užitek. Místo mnoha hodin na dálnicích vás do cíle přepraví aerotaxi vrtulník. Vzdušný prostor nezná riziko dopravní kolony.

Vrtulník není luxus

Cena letu vrtulníkem je velmi příznivá, zejména když vezmete v úvahu, že vám ušetří několik hodin za den. Při plném obsazení stojí jednoho cestujícího hodina letu asi 3 000 korun.

Rychlý doručovatel

Nejlevnější aerotaxi tu není jen pro převoz osob. Může vám pomoci doručit i důležitou zásilku nebo některé písemnosti. Vaše zásilky dorazí na místo určení už za pár desítek minut.