Zájem o nebankovní úvěry roste. Žádají o ně i podnikatelé

Trendy

Potřebujete si půjčit na rekonstrukci domova, na úhradu zálohy na zimní dovolenou nebo jen potřebujete peníze, které by pokryly zbývající dny do výplaty? Ať už potřebujete peníze z jakéhokoliv důvodu, nabízí se možnost požádat o půjčku rodinu. Ovšem ne každý má s rodinou vřelý vztah, navíc ne každá rodina může finančně pomoct, aniž by se sama nedostala do finančních potíží a trablí. V takovém případě je třeba půjčit si. Půjčky jsou zkrátka mnohdy nevyhnutelným řešením nejedné situace. 

Zatímco v minulosti jsme chodili do bank žádat o půjčku, nyní upřednostňujeme nebankovní půjčky, což ostatně dokazují i nedávné průzkumy a statistiky. Lidé je začínají upřednostňovat z různých důvodů.

Zájem roste konkrétně o osobní půjčky PROFI CREDIT

Pokud bychom měli být konkrétní, řekli bychom, že zájem roste hlavně o nebankovní půjčky společnosti PROFI CREDIT, které lze vyřídit jen s minimálním množstvím dokladů. V rámci Pojištěné půjčky PROFI CREDIT si lze půjčit až 166 tisíc korun, což hravě pokryje dovolenou v horách, plánovanou rekonstrukci nebo modernizaci domu, také díky půjčce uhradíte náklady spojené se svatbou nebo naopak se smutnou událostí jménem pohřeb a tryzna. 

Výhodou spotřebitelské půjčky PROFI CREDIT je rychlost odeslání peněz. Nebudete na požadované peníze čekat týdny, jak tomu často bývá u bank. 

I podnikatelé si půjčují

Společnost PROFI CREDIT však poskytuje také podnikatelské půjčky, které jsou taktéž velice oblíbené. Podnikatelé si nejčastěji půjčují na rozvoj podniku, chtějí zřídit ve firmě zbrusu nové dílny nebo chtějí jednotlivé dílny vybavit novými stroji a nejmodernějšími technologiemi. Podnikatelé mohou o zmiňovanou půjčku PROFI CREDIT požádat tehdy, pokud podnikají déle jak půl roku. Poté mohou klidně získat půjčku ve výši až čtvrt milionu korun, a to rozhodně není málo.