Rezidence Topolová boduje – nabízí levné ubytování v Praze a ve znamení komfortu

Zprávy

Najít v Praze místo, kde se dá ubytovat za atraktivně nízkou cenu a současně na lukrativní adrese není těžké, když víte, že existuje Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí ubytování krátkodobé, dlouhodobé a má i startovací byty na prodej. Stane se vaším novým domovem? Pokud máte rádi výhody, určitě by měla.

Krátkodobě i dlouhodobě, vždy výhodně!

Rezidence Topolová boduje pestrostí. Vsází na kvalitu ve spojení s přívětivými cenami. Pro krátkodobé ubytování nabízí hostel Praha, který je nejlevnější. Pokoje jsou řešeny buňkovým systémem (sociální zařízení je společné pro dva pokoje), dále nabízí pokoje typu hotel a navíc je možné ubytování v apartmánech.

www.novinycz.cz_rezidencetopolova_cz_01

Co se dlouhodobého ubytování týče, nabízí k pronájmu garsoniéry, které jsou ideální jako startovací bydlení pro jednotlivce a páry. Pronájem bytu Praha není drahý, platí se 11 500 Kč měsíčně včetně poplatků, smlouva se uzavírá na 1 rok s možností prodloužení. Podmínkou je, že v bytě mohou současně bydlet maximálně 3 osoby. I prodej bytů poráží konkurenci. Aktuálně jsou k mání byty 1+kk a 2+kk s atypicky řešeným vnitřním prostorem ve stylu infinity design. Pokud o koupi uvažujete, dlouho se nerozmýšlejte, protože byty rychle mizí. Zjistěte si, kolik vám v bance půjčí a jděte na věc. V určení vašich možností vám pomůže i tato online kalkulačka.

www.novinycz.cz_rezidencetopolova_cz_02

Atraktivní lokalita jako bonus

Rezidence Topolová se nachází na Praze 10. Jedná se o bezpečnou lokalitu s řadou výhod. Lákadlem je spojení s přírodou, v blízkosti se nachází parky i sportoviště. Výhodou je skvělá dopravní obslužnost, nejbližší stanice metra Skalka je vzdálena cca 5 minut chůze od Rezidence. V místě jsou obchody, restaurace, škola i školka. Více se o nabídce dozvíte na www.rezidencetopolova.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz