Jarní úklid – pro tentokrát v klidu a s nohama na stole

Zprávy

Každý rok nás čeká to samé – tradiční velký jarní úklid, kdy převrátíme celý byt vzhůru nohama, vypíglujeme i ten nejschovanější kout, promažeme vrzající panty a pak padneme vyčerpáním. Chytří už ale vědí, že jakýkoliv úklid jakkoliv velkého nepořádku v jakoukoliv roční dobu nemusí zvládat sami.

Jarní úklid466087631

S úklidovými firmami a inzeráty hodinových manželů se v poslední době roztrhl pytel. Profesionálové, kteří si poradí s drobnými domácími pracemi a opravami, totiž ušetří mnoho nervů nejednomu z nás.

Jarní úklid

Hodinoví manželé zastanou běžné i méně obvyklé činnosti v domácnosti – od smontování nábytku, přes elektroinstalační práce až po zavěšení boxovacího pytle. A protože je pokaždé potřeba něco jiného a jeden člověk logicky neobsáhne vše, vznikla služba vyresmi.cz, která zajistí profesionála přesně pro úkol, který před vámi stojí. „Máte tak jistotu, že kdykoliv nám zavoláte či poptáte činnost, vždy vám najdeme toho pravého člověka, který se navíc nachází nejblíže vašemu bydlišti,“ říká Tomáš Pergler z webu vyresmi.cz.  Stačí tu zadat adresu a váš požadavek a stránka zobrazí hodinové manžele, které jsou ve vašem okolí a splňují všechna kritéria. Uvedeny tu jsou i hodinové sazby a dokonce i hodnocení od předchozích zákazníků. „Není snad nutné připomínat, že veškeří námi doporučení pracovníci jsou prověření a pojištění, takže se nemusíte ničeho obávat,“ doplňuje Pergler.

Jarní úklid

Stejným způsobem portál zajistí i úklidové služby. Pokud se vám nechce žehlit, potřebujete generální úklid nebo třeba vyvenčit psa, máte opět možnost využít služeb paní na úklid, která je vám nejblíže a splňuje veškeré vaše požadavky. Odpadá tak vyhledávání konkrétní firmy či osoby, protože to jiní udělají za vás.

Náš tip: Neumíte uklízet? Zkuste metodu KonMari, podle které má každá věc v domácnosti své místo. Marie Kondo radí, místo obvyklých skříní, používat na ukládání oblečení komody. Oblečení skládá specifickým způsobem „nastojato“ a tak máte stále přehled, kde máte svůj oblíbený kousek šatníku. Vše přehledně po ruce.

Napsat komentář