S českou firmou i v roce 2017

Zprávy

Česká firma C.I.C. Jan Hřebec s.r.o

Firma C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. je přední výrobce vzduchotechniky na území České republiky prakticky od vzniku samostatného Česka. Vývoj vzduchotechniky a první testy začali již v roce 1993, a hned rok na to, tedy v roce 1994 začala společnost C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. vzduchotechniku vyrábět, aby mohla zákazníkům dopřát nejvyšší kvalitu v oblasti vzduchotechniky. Díky kvalitním výrobkům a kvalifikovaným pracovníkům začala firma C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. velmi rychle růst a rozšiřovat svoji výrobu. To vše vedlo k dalším certifikátům a stále lepší a kvalitnější vzduchotechnice, kterou vám může nyní nabídnout.

V současnosti tato společnost nabízí široký sortiment vzduchotechniky prakticky do každého prostředí a provozu, na který si jen vzpomenete. Jejich výrobky splňují nejrůznějších hygienické normy pro čistou výrobu v absolutně čistých prostorách, kde je vzduchotechnika nesmírně důležitá. Vzduchotechnika od firmy C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. je také vhodná do míst s nebezpečím výbuchu, a dokonce jsou i seismicky odolné. Společnost C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. vyrábí také vzduchotechniku pro vysoké tlaky a teploty, které se mohou v některých výrobách vyskytovat.

C.I.C. Jan Hřebec s.r.o

Aby mohli být výrobky firmy C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. tak kvalitní, využívá pro jejich výrobu pouze ty nejlepší komponenty od předních osvědčených evropských výrobců, kteří jednotlivé součástky pro tuto společnost dodávají. Díky tomu mají výrobky nejrůznější nejen evropské certifikáty kvality zajišťující maximální kvalitu i bezpečnost, kterou může vzduchotechnika nabídnout. V současnosti se společnost dostala přes hranici 11 tisíc vyrobených kusů vzduchotechniky nejen pro český trh.

C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. dokazují kvalitu svých výrobků přímo v provozech, které známe snad všichni. Klimatizační jednotky od této společnosti nalezneme například v jaderné elektrárně Dukovany, ale také ve výrobně Coca-Coly přímo na Ukrajině.

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci a popřáli šťastné a Veselé Vánoce a do Nového roku 2017 hodně osobních i pracovních úspěchů.

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz