GPS pro všechny řidiče

Zprávy

Uživatelé GPS navigací jsou velmi odlišní, jedná se o pestrou škálu jedinců. Jsou to řidiči, kteří právě dostali řidičák, jsou to profesionální řidiči, jsou to nevyježdění řidiči, sváteční řidiči, řidiči, kteří se za volantem obávají i ti, co jsou za volantem jako dravci. A požadavkům všem těchto klientů musí být vyhověno, GPS navigace musí zvládnout splnit přání od každého z nich. A také to umí.

Nevyježdění, sváteční i běžní řidiči

Ti na GPS navigaci najdou vše, co by snad mohli potřebovat pro svou běžnou jízdu. Na přehledném velkém displeji uvidí, kudy se bude jejich cesta klikatit a lepší modely navigací do auta jim dokonce doporučí rychlost průjezdu zatáčkou. Bude jim jasné, který pruh je pro ně nejlepší, i která ulice je jednosměrná. Když si nebudou jisti, jakou maximální rychlostí mohou jet, najednou to rovněž na displeji. GPS si mohou v klidu nastavit ve svém domově se všemi průjezdními body a informacemi, takže v autě se potom budou moct věnovat plně řízení.

Profesionální řidiči

Pro ně budou alfou a omegou především neustále aktualizované mapy, a to nejen České republiky, ale také dalších zemí Evropy. Výhodou pro ně bude doživotní aktualizace map zdarma, která jim zajistí vždycky spolehlivý nákres podle současné situace. Uvidí tak silnice v České republice, Rakousku, Maďarku, Polsku, Francii, Německu, Slovensku, Chorvatsku, Lucembursku a dalších zemích.

Draví řidiči

Pokud se považujete za dravého řidiče, který nerad jezdí v pomalém pruhu nebo se nechává zdržovat nepřehlednou situací na silnici, potom GPS navigace mají i něco pro vás. Například při zapnutí stahování dat vás budou přehledně spravovat o tom, kde je jaký dopravní problém nebo komplikace a pomohou vám vymyslet nejrychlejší alternativu. Tím pádem se nebudete zdržovat. Echo dostanete i o případných hlídkách nebo radarech, čímž se elegantně vyhnete placení pokut.