Zajímavá možnost publikování PR článků na kvalitních zpravodajských webech

Zprávy

Máte k dispozici zajímavé PR články, které potřebujete umístit na kvalitní zpravodajské weby, ale nevíte si s tím rady nebo potřebujete tyto texty zhotovit a zároveň i publikovat? Žádný problém! Vše za Vás ráda zajistí společnost Press News Media. Nabízíme i řadu dalších služeb. Kontaktujte nás a společně nalezneme nejvhodnější řešení propagace Vaší společnosti, webových stránek či produktu.

Hlavní rozdíl mezi PR články a reklamou

Reklama ovlivňuje prodej určitého produktu či služby, zatím co PR články mají za úkol dlouhodobou propagaci společnosti či služby. U PR článků je ideální, pokud získáte určitou zpětnou vazbu. PR články mají za úkol udržovat určitou image společnosti a poskytovat také potencionálním zákazníkům nové informace s cílem zvýšit prodej.

Kde budou PR články umístěny?

PR články se obecně umisťují na kvalitní webové stránky, které tak dokáží vybudovat zajímavé zpětné odkazy. Většina takovýchto webů a magazínů disponuje vysokou návštěvností a zajistí tak Vaší společnosti či internetovým stránkám kvalitní reklamu. PR články dokáží oslovit potencionální zákazníky, kteří o Vás zároveň získají zdroj informací. Pokud máte o umístění PR článků zájem, vše Vám dokáže zajistit komunikační agentura Press News Media, která zprostředkuje široké portfolio zpravodajských webů a magazínů pro publikaci článků. Vaše PR články mohou být umístěny například na press-media.cz, aktualitycz.cz, izpravy.com a mnoha dalších.

Individuální přístup ke každému klientovi

Komunikační agentura Press News Media nabízí mnohaleté zkušenosti a vynikající reference. V tomto oboru se pohybujeme již řadu let, a proto dokážeme našim zákazníkům nabídnout prvotřídní služby. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi a s tím související individuální cenová kalkulace. Pokud hledáte kvalitní služby, která Vám pomohou zviditelnit se, a zároveň nechcete zruinovat svůj rozpočet, neváhejte a kontaktujte komunikační agenturu Press News Media.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu info@press-media.cz nebo telefonu 
774 509 555
Rádi poradíme s tvorbou, publikací PR článků i SEO optimalizací webu.

Vlastníme přes 100 magazínů, kde Vám rádi publikujeme komerční článek. Naše weby procházejí přísnou redakční kontrolou.

Každý publikovaný článek bude uveřejněn na Facebooku, kde si naše zprávy čte přes 150 000 fanoušků.

Seznam Webů kde můžeme publikovat Váš článek, tiskovou zprávu.

Děkujeme našim klientům, za to že využívají našich služeb.Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag