Zajímavá možnost publikování PR článků na kvalitních zpravodajských webech

Zprávy

Máte k dispozici zajímavé PR články, které potřebujete umístit na kvalitní zpravodajské weby, ale nevíte si s tím rady nebo potřebujete tyto texty zhotovit a zároveň i publikovat? Žádný problém! Vše za Vás ráda zajistí společnost Press News Media. Nabízíme i řadu dalších služeb. Kontaktujte nás a společně nalezneme nejvhodnější řešení propagace Vaší společnosti, webových stránek či produktu.

Hlavní rozdíl mezi PR články a reklamou

Reklama ovlivňuje prodej určitého produktu či služby, zatím co PR články mají za úkol dlouhodobou propagaci společnosti či služby. U PR článků je ideální, pokud získáte určitou zpětnou vazbu. PR články mají za úkol udržovat určitou image společnosti a poskytovat také potencionálním zákazníkům nové informace s cílem zvýšit prodej.

PR články pro vás a vaše klienty
PR články pro vás a vaše klienty

Kde budou PR články umístěny?

PR články se obecně umisťují na kvalitní webové stránky, které tak dokáží vybudovat zajímavé zpětné odkazy. Většina takovýchto webů a magazínů disponuje vysokou návštěvností a zajistí tak Vaší společnosti či internetovým stránkám kvalitní reklamu. PR články dokáží oslovit potencionální zákazníky, kteří o Vás zároveň získají zdroj informací. Pokud máte o umístění PR článků zájem, vše Vám dokáže zajistit komunikační agentura Press News Media, která zprostředkuje široké portfolio zpravodajských webů a magazínů pro publikaci článků. Vaše PR články mohou být umístěny například na press-media.cz, aktualitycz.cz, izpravy.com a mnoha dalších.

Individuální přístup ke každému klientovi

Komunikační agentura Press News Media nabízí mnohaleté zkušenosti a vynikající reference. V tomto oboru se pohybujeme již řadu let, a proto dokážeme našim zákazníkům nabídnout prvotřídní služby. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi a s tím související individuální cenová kalkulace. Pokud hledáte kvalitní služby, která Vám pomohou zviditelnit se, a zároveň nechcete zruinovat svůj rozpočet, neváhejte a kontaktujte komunikační agenturu Press News Media.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz