Spolehlivý partner pro krátkodobé půjčky

Zprávy

Půjčovat si bezhlavě nebo na věci, které nezbytně nepotřebujeme, je nerozum, nicméně v určitých situacích může půjčka pomoci. Vyskytly se nečekané vyšší výdaje? Nechcete si brát větší dlouhodobou půjčku? Řešením může být rychlá nebankovní půjčka, na kterou nebudete dlouho čekat a která vám poskytne právě takovou částku, kterou potřebujete.

Nebankovní půjčky solidní i nesolidní

Upřednostnit nebankovní půjčky nemusí být snadné rozhodnutí. Poskytovatelé často uvádějí neúplné a zavádějící informace, půjčku poskytnou téměř komukoliv, klienti se zadlužují stále více a více, půjčky splácejí půjčkami a dostávají se do začarovaného kruhu. Jaké je řešení? Vybrat si férového poskytovatele, u kterého nepohoříte.

půjčky

Krátkodobé půjčky od Rerum

Nebankovní společnost Rerum s.r.o. poskytuje rychlé krátkodobé půjčky klientům ve věku od 25 do 65 let. Je třeba prokázat, že jste občany ČR, máte trvalý příjem a nejste v insolvenci ani exekuci. Po příjem peněz je nutný český bankovní účet. Společnost nepůjčí jen tak každému, přitom je ale benevolentnější než banky a má poněkud jinou sortu produktů.

Pohodlné vyřízení z domova

Rerum nenechá k půjčce upsat každého, takže se zvyšuje pravděpodobnost, že dluh zvládnete splatit. Jedná se navíc o online nebankovní půjčky. Co to znamená? Vše můžete pohodlně vyřídit z domova, a to ve třech snadných krocích. Stačí mít přístup k internetu a mobilní telefon. Po schválení půjčky peníze obdržíte na účet, a to bleskovou rychlostí: do 15 minut!

Pravidla zodpovědného půjčování

S penězi můžete hospodařit podle svých potřeb a uvážení, půjčka není účelová. Je jen na vás, zda dodržíte pravidla zodpovědného půjčování nebo se zadlužíte bez rozmyslu. Nepůjčujte si peníze pro splacení dalších dluhů, neberte si úvěr na věci, které nutně nepotřebujete, zvažte, zda určitě zvládnete vše včas splatit. I když Rerum umožní odložení splátek až o 30 dní, nespoléhejte na tuto možnost a berte ji pouze jako zadní vrátka v případě neočekávané události.

První půjčka zdarma?

Rerum nabízí: první půjčka zdarma při řádném splacení a může být i v maximální výši 5000 Kč. Při opakované půjčování můžete dosáhnout až na 15000 Kč. Počítejte s určitými poplatky. Celkovou výši půjčky si snadno můžete vypočítat na stránkách společnosti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz