Vypůjčte si peníze bez rizika!

Poradna

Chystáte se uzavřít půjčku a nenašli jste stále vhodnou banku, anebo společnost, která by vám udělala rychlý úvěr na míru? Představujeme vám nebankovní společnost Vitacredit, zabývající se právě těmito věcmi. Pro začínající podnikatele zajistíme úvěr pro podnikatele, úvěr na konsolidaci, zesplatnění úvěru, a pro všechny své klienty jsme tu nepřetržitě a vždy připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy. Zaručujeme vám, že u nás nebudete platit žádné skryté poplatky. Jediným poplatkem bude poplatek za uzavření smlouvy. Neváhejte a uskutečněte si své sny s naší pomocí.

Žijte život naplno!

Život na dluh nepředstavuje už dnes žádný problém. Spousta mladých rodin a nejen těch si tímto způsobem udržuje jakýsi životní standart. Zadejte si na našem webu, kolik můžete splácet měsíčně a my vám vykalkulujeme dobu splácení, úrokovou sazbu a kolik vychází RPSN. Nemusíte zbytečně platit několik úvěrů najednou, ale můžete si sloučit půjčky a sloučit úvěry do jedné. U těchto spojení úvěrů si nastavíte výši měsíční splátky takřka libovolně. Poskytneme vám jakýkoliv nebankovní úvěr, nebankovní půjčku, nebo nebankovní hypotéku. Kontaktujte naše finanční poradce a projednejte s nimi vaše přání a požadavky.

Rychle, bezpečně a jednoduše

Rychlý úvěr lze zajistit nemovitostí buďto v osobním vlastnictví, jako je pozemek, byt, či dům, anebo nemovitostí, jež je ve vlastnictví třetí osoby. Zároveň si každý klient může nastavit snesitelné splátky, jež výrazně neohrozí jeho rozpočet. Samozřejmě, že může nastat situace, kdy nebudete z jakýchkoliv důvodů schopni splácet vámi nastavenou sumu. I v tomto případě vám vyjdeme maximálně vstříc a zajistíme vám snížení splátky úvěru, nebo snížení splátky půjčky. Po přečtení referencí od spokojených klientů na našich stránkách zjistíte, že nemůžete udělat pro vylepšení rodinného rozpočtu nic jiného, než spolupracovat s námi. Navíc je zde také úvěr pro podnikatele.