Objednejte si UV gel na nehty v akci

Celebrity

Pokud si v Ráji nehtů stihnete objednat zboží ještě do konce května, můžete se těšit na akční nabídku v podobě UV gelů na nehty, gel laku, který mění barvu, sadu neonových glitrů, polštáře pod ruce, odstraňovač kutikuly a další. V případě, že zvládnete objednávku nad 1000 Kč, můžete se navíc těšit na poštovné zdarma. Pokud však na měsíc květen žádné potřeby pro modeláž nehtů neplánujete, nevadí. Měsíc červen určitě přinese nové akční nabídky.

Dárkový poukaz z rajnehtu.cz – skvělý dárek

V případě, že máte ve svém okolí ženu, které byste chtěli udělat radost pomůckami na nehtovou modeláž, ale nejste si jisti, zda by upřednostnila gel lak, lak na nehty opi, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sadu na akrylové nehty, případně i něco většího – například kosmetický kufřík, UV lampu na nehty, brusku na nehty nebo cokoliv od firmy Body Boom (modrý jíl, žlutý jíl, kávový peeling …), darujte místo zboží dárkové poukazy. Dárkové poukazy v různých hodnotách vám budou zaslány po uhrazení objednávky na vaši emailovou adresu.

Vašim nehtům prospěje dostatek ovoce a zeleniny

Pokud se vám lámou nehty, nemusí zatím být jen nedostatečná péče, ale také nedostatečně pestrá strava. Kromě toho, že se na modeláž nehtů zaměříte ještě pečlivěji, Pokuste se do svého jídelníčku přidat také více ovoce a zeleniny, samozřejmě nejlépe čerstvé, a také více zakysaných mléčných výrobků. Nezapomeňte před vlastní modeláží nehtů odstraňovat zbytkový lak a mastnotu jemným odlakovačem. Zásadně vždy odlakovačem bez acetonu.

Dobrou službu vašim nehtům udělá bezbarvý lak na nehty. Bezbarvé laky na nehty totiž nehtům dodají pevnost a ochrání je před třepením. Podkladový nátěr bezbarvým lakem na nehty provádějte vždy ve dvou vrstvách. Pokud si zakládáte na přirozeném vzhledu, můžete u tohoto průsvitného nátěru zůstat. Jinak počkejte, až podkladový lak na nehty dobře vytvrdne a přejděte k vrchní barevné vrstvě.