Zahrada, kterou vám budou všichni závidět

Dům, byt a zahrada

Firma Zahradnictví KOUT podniká v zahradnickém oboru již bezmála 20 let. Za tuto dlouhou dobu se snažíme dopřát zákazníkům jen ty nejlepší produkty z naší zahrady. Jako jedno z mála online zahradnictví nabízíme stovky druhů a kultivarů rostlin. V našem sortimentu najdete, mimo jiné, trvalky do zahrady, máme na prodej skalničkyprodej okrasné trávy, jehličnany, listnaté keře, atd… Pokud dáváte přednost osobnímu odběru, můžete navštívit naše zahradnictví ve Švihově a vybrat si, co potřebujete. Ochotný personál vám vždy rád poradí, pomůže vám se zbožím a doporučí ty nejlepší recepty na úspěšné pěstování.

Obklopte se krásou

Ani zahradnické práce pro nás nepředstavují žádný problém. Navrhneme, zkonzultujeme a vytvoříme krásnou zahradu dle vašich představ. Nechejte se námi hýčkat a udělejte si z pobytu venku ty nejpříjemnější chvíle. Neváhejte nás kontaktovat a zaměřit se na realizaci zahrady s naší pomocí. Realizace zahrad Rakovník je nejlepší a nejspolehlivější společnost na zahradnickém trhu. Za vše mluví naše recenze od spokojených zákazníků. Navštivte eshop zahradnictví a vytvořte si tak představu o naší aktuální nabídce. Kromě prodeje Azalek se zabýváme třeba i prodejem Popínavých dřevin, prodejem Kapradin a jiných okrasných trav.

Nakupujte z pohodlí domova!

Už nemusíte objíždět různá zahradnictví a složitě hledat. Online zahradnictví KOUT má ve svém sortimentu téměř všechno, od okrasných rostlin a dřevin, trvalek, travin, až po substráty, hnojiva, venkovní keramiku a další zahradnické potřeby. Za zmínku určitě stojí i prodej Jehličnatých dřevin, prodej Listnatých dřevin a prodej skalniček. Na jaře máme velkou nabídku balkonových rostlin a letniček. Náš zákaznický servis funguje perfektně, ať už přímo na prodejně, anebo v online obchodě. Ve všední dny máme otevřeno od 9 hodin do 17 hodin a o víkendu v sobotu od 9 do 12. Těšíme se na vaši návštěvu!