Zajistěte si vazbu a tisk diplomových prací Praha včas

Poradna

Těšíte se, že vaše dřina na vysoké škole už konečně skončí a vy se dočkáte nejslavnějšího akademického obřadu, kterým je promoce? Je úplně jedno, zda se těšíte na promoci bakalářskou, magisterskou nebo doktorskou. Všechny jsou v životě člověka, který si prošel určitým stupněm vzdělávání, velmi důležité. Než si však budete moci nasadit slavnostní a pro promoci typickou čepici, než složíte slib, budete muset projít závěrečnými zkouškami (státnicemi), budete si muset zajistit vazbu a tisk bakalářské práce Praha, Brno nebo Ostrava; vazbu a tisk diplomové práce Praha, Brno nebo Ostrava; případně vazbu a tisk disertační práce Praha, Brno nebo Ostrava.

Zadejte si závěrečnou práci online a vyzvedněte osobně, případně si ji nechte zaslat na uvedenou adresu

Pokud již máte své závěrečné práce zpracované a pouze přemýšlíte, kde je nechat vytisknout a svázat, podívejte se na webové stránky supervazby.cz. Vazbu a tisk diplomky, bakalářky či disertační práce si můžete objednat z pohodlí domova. Vazbu a tisk bakalářských prací Praha, vazbu a tisk diplomových prací Brno a vazbu a tisk disertačních prací Ostrava si můžete zadat online. Vyzvednout si svou práci můžete na jednom z 500 výdejních míst. Vaše práce vám může být také zaslána domů na uvedenou adresu. A svou práci si můžete osobně vyzvednout v copycentrech Olomouc, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Pardubice, České Budějovice, Ústí nad Labem, Liberec nebo Zlín.

Nežnastane promoce

Po státnicích a odevzdané bakalářské, diplomové či disertační práci na vás čeká již zmíněná promoce. Teď už je třeba pouze pozvat rodinu a známé a vhodně se obléci. Vhodné oblečení by mělo platit pro všechny zúčastněné dámy a pány. Důležité jsou společenské šaty ke kolenům, pánové by měli obléknout oblek tmavé barvy. Peripetie, které vás možná provázely při tisku bakalářských prací Praha, tisku diplomových prací Brno, tisku disertačních prací Ostrava budou rázem zapomenuty.