Personální agentura vám zaručí práci

Nezařazené

Žirafa.cz  personální agentura

Hledáte zaměstnance nebo nemůžete najít zaměstnání odpovídající vašim představám o finančním ohodnocení? Pak se obraťte na personální agenturu Žirafa.cz.

Personální agentura a její pobočky 

Personální agentura Žirafa.cz je dynamická agentura, která ví, jak svou práci dělat dobře. Jejím zájmem jsou především spokojení klienti z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů.  Kvalitní a komplexní služby pro široké spektrum zákazníků nabízí na špičkové úrovni. Pobočky najdete v Brně, Liberci, Praze nebo například v Benešově, ale samozřejmě také online na www.zirafa.cz.

Personální agentura nabízí veškeré služby v oblasti zprostředkování zaměstnání či vyhledávání zaměstnanců. Na webu zirafa.cz,  kde najdete stovky inzerátů práce a veškeré informace, se snadno zorientujete. Spolehlivá a inovativní personální agentura přistupuje k hledání zaměstnání i zaměstnanců individuálně, s nadhledem.   Personální agentura Žirafa.cz je mladá, spolehlivá, pracovníci s vámi jednají na rovinu, bez zatajování informací.   Pomůže vám vyřešit i problémy s nedostatkem specialistů ve všech odvětvích.

Personální agentura má k dispozici tým poradců a specialistů, kteří nabízí osobní přístup a pomáhají při hledání zaměstnání i zaměstnanců.

Hledáte spolehlivé zaměstnance? Obrátit se můžete se svými požadavky na pracovníky agentury Žirafa pomocí kontaktního formuláře, telefonicky i osobně na pobočkách po celé ČR. Jejich seznam naleznete také na webu. Na základě vašich konkrétních požadavků vám pomohou najít zaměstnance na hlavní pracovní poměr nebo brigádníky.  Personální agentura Žirafa.cz navíc disponuje rozsáhlou databází uchazečů o zaměstnání.  Dle vašich potřeb vám zpracuje personální audit a poskytne kompletní poradenství. Vyhledávat zaměstnance a pomáhat při hledání zaměstnání je posláním agentury Žirafa.cz. Disponuje všemi potřebnými licencemi, je pojištěna proti úpadku tak, jak ji ukládá zákon. Spolupracujeme s menšími firmami, jednotlivci i velkými firmami ze všech oblastí.