Dominanta obývacího pokoje? Nábytek z masivu!

Dům, byt a zahrada

Chystáte se zařizovat byt (manželské postele z masivu), dům (rustikální nábytek), penzion (selský nábytek), hotel (Provence nábytek) či firmu (designový nábytek)? Chystáte se nakupovat nábytek a další vybavení do bytu? Nepouštějte se do toho bezhlavě! Vždy si ujasněte, v jakém duchu a stylu se má interiér té či oné místnosti nést. I když se tvrdí, že atmosféra obývacího pokoje je dána zejména sedací soupravou – jejím tvarem, stylem a také umístěním, dominantu místnosti může tvořit i nábytek z masivu.

Všichni kolem dubového stolu

Pokud jste se rozhodli zařizovat interiér nemovitosti v rustikálním duchu, pak je lepší v tomto duchu vybavit všechny místnosti, nejen třeba obývací pokoj. Takové řešení dodá bytu, domu nebo hotelu, ale také chalupě naprosto jiný rozměr. To znamená, že i v kuchyni by měl trůnit stůl z masivu a kolem něj dřevěné jídelní židle.

Konferenční stolek? Co třeba z masivu!

Konferenční stolky se dnes vyrábějí velmi různé. Často ve variantách multifunkčnosti. Co si pod tím představit? Stolky mohou mít například odnímatelnou vrchní plochu, která se rázem promění v podnos. Mohou být rozkládací, ale mohou být také klasické, vyrobené z masivu. Takový je třeba dubový konferenční stolek, který je určen všem milovníkům pravého dubového nábytku z masivu. Díky takovému konferenčnímu stolku můžete mít nezbytné občerstvení vždy po ruce na jeho vrchní desce, zatímco ovladače na televizi a rozečtené časopisy či knížky mohou odpočívat na desce spodní. Právě konferenční stolek je skvělým příkladem pravého dřevěného nábytku.

Celým domem ať se táhne jeden styl

A na jakých postelích spát? No přece na postelích z masivu! Postele z masivu jsou stylovým nábytkem. Pokud jste v rustikální formě volili obývací pokoj a kuchyň, pak to rozhodně dotáhněte do konce i v ložnici. Až postele z masivu vyzkoušíte, pochopíte … A budete chtít víc! Třeba zahradní nábytekzahradní sestavy.