Zubní implantáty v té nejvyšší kvalitě

Zdraví

Stomatologie Praha 2 je místem, kde se určitě musí líbit každému, protože i v případě, že budete potřebovat třeba takovou věc, jako jsou zubní implantáty Praha, vám dokáže tento stomatolog Praha dokonale poradit a hlavně skvěle pro vás tuto službu provést. A k čemu takové zubní implantáty Praha slouží? Jedná se o takzvané titanové šrouby, které slouží jako kořeny vašich zubů a které dokážou dokonale zajistit tento účel kořenů zubů, souží tedy k upevnění protetické náhrady napevno do dutiny ústní. Takovou protetickou náhradu mže představovat třeba korunka nebo můstek. Zubní implantáty a jejich cena jsou odvislé od dvou částí, jedna část je implantační, kde cena začíná na 11.000,-Kč a druhá část je protetická, a ta je od 12.500,- Kč. Veškeré tyto věci a přesně to, co budete potřebovat, tak na tom se domluvíte s odborníkem na rentgenu, takže se nemusíte vůbec ničeho bát. Implantáty používáme od světových značek, takže se nemusíte vůbec ničeho bát.

Dentální hygiena

Dentální hygiena Praha je činnost, která není standardem klasického zubaře, proto je třeba ještě před tím, než se někde registrujete, dobře informovat o tom, zda je tato služba vůbec v této stomatologii Praha 2 nabízená. Při dentální hygieně se jedná především o to, že vám bude odstraněn zubní kámen a veškeré nečistoty, které ve vašich ústech nemají co dělat. Dentální hygiena Praha 2 je skvělou doplňkovou služnou, kterou i vy určitě velmi rádi využijete.

Průběh první návštěvy

První návštěva u stomatologa Praha 2 probíhá naprosto dokonale, takže ta další návštěva už je posléze úplně automatická. Jakmile i vy poprvé přijdete, tak uvidíte to skvělé a vřelé jednání. Sestřička vás přivítá a požádá o vyplnění dotazníku. Ihned po jeho vyplnění se můžete samozřejmě ptát na základní otázky a po té, už to bude jen mezi vámi a zubařem Praha 2.