Sapeli odhalilo své letošní novinky

Dům, byt a zahrada

Sapeli začátkem března představilo v rámci svého veletrhu Sapeli EXPO novinky pro rok 2020. Společnost reaguje na aktuální trendy v interiérovém designu, a tak přichází s novou strategií pro kategorii bílé barvy a změnami a novinkami v dýze. 

„100 let zkušeností nás naučilo, jak vyrobit poctivé dveře, ale tím naše práce rozhodně neskončila. Kombinací poctivé truhlařiny a nejmodernějších technologií se každoročně snažíme reagovat na podněty architektů i bytových designérů a ani rok 2020 není výjimkou. Věříme, že touto úzkou spolupráci s opravdovými odborníky ve svém oboru nabídneme zákazníkům to, co hledají a díky profesionální montáži zajistíme v jejich domácnostech klid a bezpečí,“ komentuje Marek Sedlák, obchodní ředitel společnosti Sapeli.

Součástí Sapeli EXPA nebylo jen představení novinek pro rok 2020, ale i shrnutí výsledků hospodaření za loňský rok a plány pro rok 2020. Sapeli dalo jasně najevo, že ačkoliv se snaží přiblížit českému spotřebiteli, vyhovět jeho požadavkům a přáním a přináší mu aktuální designové trendy, stále dbá na pečlivost a poctivost zpracování dveří a poskytování prvotřídního servisu.