Anabolizéry a stimulanty – prostředky pro oddálení únavy při fyzické zátěži

Sport

Nastupující zima je nejvhodnějším obdobím pro úpravu stravovacích návyků každého z nás. V zimě totiž máme obecně více času, a tak se zdravému jídelníčku, zdravým potravinám, pitnému režimu, doplňkům výživy … můžeme více věnovat.

Pokud právě teď zařadíte do své stravy zdravé potraviny i vy, pokud zvýšíte fyzickou aktivitu, uděláte pro své tělo to nejlepší. Je pravda, že se po fyzické zátěži můžete cítit unaveni. Abyste svou únavu oddálili, sáhněte po anabolizérech a stimulantech.

Vždy však mějte na paměti, že žádné doplňky výživy (aminokyseliny, kreatiny, proteiny, proteinové dezerty a sirupy, proteinové tyčinky, sirupy a toppingy, proteinové dezerty a další) vám nebudou nic platné, pokud nezměníte i svůj životní styl – například sedavý způsob života. Ale pokud na sobě začnete “makat”, můžete své úsilí podpořit třeba spalovači tuků.

Kvalitní kloubní výživa je základ

Zima znamená výzvu. Vyplatí se najet na nějaký ten dietní režim, abyste na jaře, až odložíte bundy a kabáty, vypadali lépe. Dietní stravování však většinou přináší také omezený příjem přirozených vitamínů a minerálů v potravě. Je dobré si to uvědomit a vitamíny a minerály doplňovat pomocí různých doplňků výživy.

Stejně tak je třeba pamatovat na kloubní výživu. Omezit příjem kalorií a často i důležitých živin a vitamínů a minerálů na jedné straně a přetěžování pohybového aparátu, zejména kolenních a kyčelních kloubů na straně druhé vám rozhodně nemusí prospět. Proto kromě vitamínů a minerálů dodávaných extra nezapomeňte ani na kloubní výživu – nejlépe takovou, která nabídne veškeré důležité složky: glukosamin, chondroitin, MMS, hydrolyzovaný kolagen, vitamín C a další.

Dostatečný pitný režim – základ změny životního stylu

Pokud chcete své zimní hubnutí podpořit spalovači tuků a dalšími přípravky na hubnutí, je naprosto nezbytné zvýšit příjem tekutin a dbát na dostatečný pitný režim.

Pokud naopak patříte mezi ty, kteří potřebují přibrat, zaměřte se na gainery. Veškeré doplňky výživy a zdravé potraviny najdete na monsterfitness.cz. Nezapomeňte ani na své blízké a pořiďte jim dárkové poukazy ze zmíněného e-shopu.