Stylově a užitečně se dřevem

Nezařazené

Zútulněte si obydlí dřevěnými schodnicemiod společnosti drevo-shop. Jedná se o internetový obchod s velkou nabídkou dubových schodnic, bukových schodnic, schodišťových stupňů buk a jiných schodišťových dřevěných stupňů. Výrobky jsou převážně z masívního dubu a buku a to za bezkonkurenční ceny a přímo od výrobce. Jsme připraveni přizpůsobit se zcela vaší poptávce a vyrobit vám dřevěné schodnice na míru v co nejkratší době. Náš vzorník nabízeného zboží berte pouze orientačně. Pro své zákazníky děláme maximum, připravujeme zajímavé akční nabídky a dodáváme pouze certifikované produkty za tu nejlepší cenu na trhu.

Dřevěné schody jsou originál

Dobře víme, že fenomén dřevěného nábytku, dřevěných podlah, dřevěného schodiště a prostě výrobků ze dřeva zasáhl již každého našeho klienta. Proto se snažíme dodávat pouze výrobky, za které se můžeme postavit. Každý kousek dřeva je svým způsobem originál se svými drobnými vadami na kráse, jako jsou různé prasklinky, suky a nerovnosti, jež se i sebepreciznějším zpracováním nepodaří odstranit. Ale toho si je určitě každý zákazník, nakupující u nás schodnice dub a schodnice buk, vědom a naopak bere tuto hříčku přírody jako přednost. Věříme, že budete s našimi dřevěnými schodnicemi spokojeni a že nám zachováte přízeň i do budoucna.

Rychlé dodání, profesionální přístup

Podívejte se na naši neopakovatelnou nabídku a vyberte si z celé řady dřevěných schodnic buďto bukové schodnice, nebo dubové schodnice. Nepřehlédněte ani naše akční cenové nabídky u jednotlivých schodišťových dřevěných stupňů. Například nyní je aktuální akční cena na schodišťovém stupni BUK spárovka cink, anebo schodišťovém stupni BUKspárovka fix. Obklopte se dřevem a zútulněte si prostředí kolem sebe. Dřevo vyzařuje nepřekonatelné teplo a čistotu a dodá vašemu příbytku nový rozměr. Vybrané zboží si můžete objednat na uvedeném telefonním čísle, anebo na objednávkovém e-mailu. Těšíme se na vás a přejeme vám příjemný nákup!