Pneuservis pro váš vůz

Sport

Provozujeme bazar pneu Praha a okolí, do čehož spadá pneuservis Praha 10, pneuservis Praha Michle a jiné části Prahy. Zaměřujeme se na geometrii kol, laserovou geometrii, sbíhavost kol, test brzd, test tlumičů, test podvozku a jinými důležitými částmi každého vozu. Naši pracovníci zkontrolují vaše vozidlo, zjistí, do jaké míry je poškozenoa poté vám sdělí přibližnou dobu trvání opravy a finanční náročnost každého úkonu. Samozřejmě děláme vše proto, aby pro vás oprava nebyla příliš drahá a pokud je to možné, snažíme se poškozenou pneumatiku pouze opravit a defekt zalepit. Naši zkušení automechanici zařídí, že vám bude pneumatika sloužit dalších nespočet kilometrů.

Objednejte si naše služby!

Náš pneubazar Praha je vám k dispozici během otevírací doby, kdy se můžete zastavit a využít našich služeb, anebo se k nám můžete objednat po telefonu, jež najdete na našich stránkách. Do odborných oprav pod naší taktovkou spadá také 3D geometrie, seřízení sbíhavosti, nebo také test brzdových kotoučů. Poskytujeme nejen kompletní servis, ale hlavně doporučíme svým klientům vhodné pneumatiky k jejich vozu a náčiní, s nímž zvládnou opravu na vzdálenost potřebnou k dojezdu bez problému sami. Náš zákazník je pro nás prvořadý, a proto se snažíme vždy vycházet vstříc a dělat maximum pro spokojenost jak naši, tak i vaši.

Použité pneumatiky od nás-to nejlepší řešení

Při koupi použitých pneumatik z naší nabídky určitě neprohloupíte, neboť máme v sortimentu tisíce použitých pneumatik všech možných rozměrů, které splní vaše očekávání a udělají vám výbornou službu. Navíc jsou pneumatiky od nás za velice výhodnou cenu. Objednejte si jakékoliv použité pneu Praha z katalogové nabídky, zaručeně si vyberete. Ovšem mějte na paměti, že vzhledek k poskytnuté záruce na použité pneu Praha si je musíte osobně vyzvednout přímo na naší provozovně. Samozřejmě vám zakoupené pneu rovnou i namontujeme, takže máte vše bez práce a takřka bez starostí. Těšíme se na vás a brzy nashledanou!