Zjistili jsme, jak se úspěšně seznamovat na internetu

Poradna

Možností, jak se dnes seznamovat, je stále víc. Přesto je asi nejlepší volbou klasická seznamka, kterých je dost a dá se zde opravdu najít protějšek podle našich představ. Pokud ale budete libovolnou online seznamku využívat správně a naplno, pak se může váš úspěch výrazně zlepšit a vy tak nebude ztrácet čas zbytečnými chybami. Takže jak na to?

Registrovat se a vyplnit dobře seznamovací profil

Dřív nebo později se budete muset na každé seznamce zaregistrovat. Některé seznamky vám dokonce neukážou ani uživatele, dokud si sami nezaložíte účet. Má to své pro i proti a stále víc seznamek, které vám neukážou nic, dokud se nezaregistrujte, přibývá. Ve většině případů ale jde o to dostat z vás údaje a za nějakou provizi vás přesměrovat jinam. Takže pro začátek určitě doporučujeme takovou seznamku, která vám ukáže nějaké reálné uživatele.

Abyste mohli na seznamce fungovat, to znamená oslovit uživatele, kteří vám padnou do oka, nebo naopak kdokoliv vás, tak je potřeba registrace. Registrací si založíte seznamovací profil, případně přidáte seznamovací inzerát a seznamování může začít. Rozhodně vyplňte vše pečlivě a pravdivě.

Snad na každé seznamce můžete přidat svou fotku, takže neváhejte a udělejte to, protože budete víc vidět a váš seznamovací profil bude mnohem víc atraktivní. Nezapomeňte, že by taková fotka měla být aktuální a přirozená.

Aktivně vyhledávat uživatele podle preferencí

Pokud jste již udělali první krok a máte atraktivní profil s fotkou, jste na dobré cestě. Lidé si vás nyní mohou najít na seznamce a pokud někoho zaujmete, může vám napsat. Stejně tak byste ale měli vyhledávat i vy a na nic nečekat. Takže určitě doporučujeme zadat do předvoleb vyhledávání vaše požadavky, vypsat si uživatele a pokud někdo padne do oka vám, pak na nic nečekat a napsat co nejdřív pár řádků, než vás předběhne někdo jiný.

Doporučujeme klidně denně, nebo každý druhý den, alespoň deset minut na seznamce a vždy se podívat na nové uživatele, kteří se za posledních 24 až 48 hodin zaregistrovali na seznamce. Jen tak budete mít tu nejvyšší šanci na své štěstí a určitě se brzo objeví ten pravý člověk.

Nebýt naivní, nelitovat se a věřit si

Kdekoliv online můžete narazit na podvodníky, nebo uživatele, kteří konkrétní službu nevyužívají za jejím pravým účelem, ale chovají se prostě atypicky. Pokud jdete na seznamku, běžte tam s rozhodnutím, že se sem jdete seznamovat a nikdy nikomu nebudete posílat nějaké dary, peníze, nebo cokoliv jiného. Pokud to na vás někdo zkusí, ihned kontakt s takovým člověkem přerušte a nahlaste takového uživatele provozovateli seznamky.

Rozhodně se nelitujte a věřte si, i když vaše poslední známost nevyšla z jakéhokoliv důvodu podle vás. Pokud to nevzdáte, budete mít pozitivní myšlení a věnujete seznamování online třeba hodinu týdně, tak to nebude dlouho trvat a uvidíte, že se na vás usměje štěstí v seznamování.