Financujte své potřeby s Vitacredit

Poradna

Potřebujete zařídit úvěr na bydlení? Nebo potřebujete kopit nové auto? Úvěr na cokoliv získáte od Vitacredit. Jedná se o společnost, která získala od České národní banky možnost poskytovat nebankovní spotřebitelské úvěry, a to od 11. května roku 2018.

Jsem podnikatel

Všechny půjčky mají své podmínky. Abyste mohli začít podnikat, potřebujete určitý kapitál. Máte ho? Vitacredit vám nabízí úvěr pro podnikatele s výší úrokové sazby 8,9 %. RPSN dosahuje maximální výše 34,8 %. V tomto případě můžete úvěr zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví. Ať už se jedná o byt nebo dům nebo dokonce jen pozemek, můžete toho využít vy anebo třetí osoba vám může poskytnout podporu. Takto ručený úvěr lze získat až do výše 3 miliónů korun. Běžná splatnost je pak na 15 let. Pokud ale částka splacení přesahuje 499 000,- Kč, pak je možné splácet i 20 let. I to je možné. Před uzavřením nebudete platit žádné poplatky, jediná vaše povinnost je pak poplatek za uzavření smlouvy. Nemusíte se bát! Tady žádné skryté poplatky nehrozí.

Jaké další úvěry by mě mohly zajímat?

Dalšími úvěry u Vitacreditu jsou úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb anebo úvěr na cokoliv. Podmínky jsou velmi podobné. Liší se ve výši úrokové sazby. Pro úvěr na konsolidaci dosahuje 16 %. Je to cesta, jak zachránit vaši situaci. Využijte sloučení úvěrů dohromady a plaťte všeho méně. Už se nemusíte bát, že vám přijde domů exekutor a vy přijdete o krásné věci. Tím se vyhnete i zesplatnění úvěru, kdy by na vás čekalo okamžité zrušení smlouvy a okamžitá povinnost všechno ihned uhradit. Úvěr na cokoliv vám nabízí úrokovou sazbu 10,9 %. I tento úvěr může být zajištěn nemovitostí nebo ručitelským právem. Ostatní podmínky se překrývají s již výše uvedenými. Sjednat jej můžete jako účelový nebo neúčelový.

Podmínky

Podmínky nebankovních půjček najdete výše. Pořádně si vždy vše přečtěte. Podmínky pro nebankovní hypotéku nebo nebankovní úvěr jsou jasně dány.