Vydělávejte na nákupech v průměru 500 korun měsíčně!

Poradna

Zamyslete se: jak často nakupujete přes internet? V dnešní uspěchané době jsou e-shopy naprosto nepostradatelné. Šetří čas i peněženku. Navíc výběr na internetu je mnohem širší, přehlednější, a dokonce za výhodnější ceny. Věděli jste však, že se na takovýchto nákupech dá i vydělat?

Potřebujete nakoupit potraviny, nové oblečení, vybavení do domácnosti nebo si sjednat půjčku? Nemusíte chodit nikam daleko, stačí vám třeba jen telefon nebo počítač. Toto jsou základní rady, jak ušetřit na internetu:

Slevové letáky – není třeba pro ně chodit do schránky nebo přímo do obchodu. Akční letáky můžete sledovat online z pohodlí domova. Během chvíle tak budete mít přehled, kde nakoupíte nejvýhodněji. 

Výprodeje a další akční slevy – nespěcháte? Počkejte si na výprodeje nebo velký svátek všech eshopů Black Friday.

Cashback je novodobý trend v online šetření, kdy dostanete odměnu za to, že nakupujete. 

Finanční odměna za nákup – bez podmínek

Zmíněný cashback lze využít napříč všemi kategoriemi. Ať už sháníte například nový nábytek, nebo potřebujete doplnit domácí lékárničku, mohou se vám z těchto uskutečněných nákupů vrátit i stovky korun. Jak to funguje?

Je potřeba si najít cashbackový portál, který vám bude sympatický. Zkuste například ověřený web Tipli.cz. Zde se jednoduše zaregistrujete (stačí jen emailová adresa) a najdete si svůj oblíbený obchod. Kliknete na něj a dál už nakupujete, jak jste zvyklí. Pár minut po zaplacení objednávky se vám do virtuální Tipli peněženky přičte odměna.

Konkrétně můžete využít například populární obchod s módou Answear, kde z každého nákupu ušetříte 3 %. Takže pokud potřebujete obnovit svůj šatník, je to ideální volba. A téměř cokoliv seženete na zahraničním obchodě AliExpress, kde vás potěší až 10% cashback. Kromě cashbacku na Tipli získáte i další tipy a návody, jak na svých nákupech ušetřit. 

Až se vám na virtuální peněžence nasčítá zajímavá částka, můžete si ji nechat poslat na svůj účet. Opravdu, je to až tak jednoduché. Jsou věci, které tak jako tak potřebujete koupit a díky cashbacku si naprosto bez práce můžete přivydělat v průměru i 500 Kč měsíčně. Bez přesčasů a dalších brigád. Jsou to jednoduše peníze zadarmo

Čekají vás vyšší výdaje? Využijte odměnu za půjčku!

Čas od času přijde nějaký nečekaný výdaj, na který není našetřeno. Pokud zvažujete půjčku, určitě si vždy ověřte věrohodnost poskytovatele. Doporučit vám můžete například fér půjčky pro lidi od Zonky, kde na vás na Tipli čeká finanční odměna ve výši až 3000 Kč

Rada na závěr: Až se budete příště chystat něco nakoupit na internetu, ujistěte se, zda můžete využít i výhodný cashback. Během jednoho měsíce lze snadno ušetřit i několik stovek korun, díky kterým vezmete třeba celou rodinu do kina.