Ochutnejte španělské delikatesy

Obrázky

Češi tráví čím dál tím raději dovolenou v zahraničí a s tím se zvyšuje také chuť připravit si něco z lahodné zahraniční gastronomie doma. K těm nejoblíbenějším patří především italská, francouzská, ale také italská kuchyně. Díky potravinám značky Bassta můžete také Vaše chuťové pohárky doma potěšit jedinečnými delikatesami.

Kam pro gastro balení kvalitních potravin?

Společnost BMC Brno je předním dodavatelem středozemských potravin na český trh. Koupit je můžete pod značkou Bassta. Pod touto obchodní značkou jsou již několik let prodávány velkogramážní produkty od osvědčených dodavatelů. Potraviny značky Bassta si oblíbíte už jen pro vynikající chuť nabízených produktů, jejich dlouhodobou trvanlivost a promyšlenou logistiku. Potraviny značky Bassta jsou výsledkem výběru zboží u dobrých dodavatelů. V portfoliu firmy BMC Brno objevíte především olivové oleje, olivy, konzervovanou zeleninu a ovoce i kvalitní rajčatové směsi. Objednat odtud můžete i sardinky, ančovičky a velmi oblíbeného tuňáka. Potraviny se prodávají ve velkogramážních neboligastro balení a jsou tak vhodné nejen k osobnímu odběru, ale také do kuchyní restaurací, bister a hotelů. Potravinové produkty jsou obvykle baleny ve skle, plechu nebo plastu.

Tajemství španělské pochoutky turrón

Ze španělských delikates značky Bassta doporučujeme ochutnat paštiky, džemy, nakládanou zeleninu nebo jedinečnou pochoutku zvanou turrón. Mlsné jazýčky si smlsnou také na mandlích. Španělský turrón s největší pravděpodobností na Pyrenejský poloostrov přinesli v dávné historii arabští obyvatelé. Podobná sladkost se pod stejným názvem dodnes prodává v Turecku na Blízském východě. Ačkoliv je turrón vyhlášený po celém Španělsku, slastně se pojídá o Vánocích. Turrón se vyrábí po staletí rukodělně a základní potravinou jsou mandle a med. Na vyrobenou hmotu z medu a mandlí se přitiskne oplatek a pamlsek se zabalí.