Za krásami České vlasti

Nezařazené

Milujete volné chvíle, které můžete trávit jen s těmi nejbližšími? Hledáte inspiraci a tipy na výlety? Na našich stránkách najdete všechny potřebné informace ohledně tipů na výlet Český Ráj, tipů na výlet Beskydy, tipů na výlet České Středohoří, tipů na výlet České Švýcarsko, anebo tipů na výlet Jeseníky. Lokalitu si můžete sami vyhledat pomocí mobilní aplikace a získat tak dokonalý přehled. Pouze na Vás záleží, jak náročnou, jak dlouhou, či jak zajímavou trasu zvolíte. Vyberte si rovněž region, jež je Vám blízký. Mimo tipů na výlet u nás najdete nabídku mnoha dětských hřišť a heren.

Víme, co potřebujete!

Někdo má rád aktivní odpočinek a jiný vyhledává spíše odpočinek pasivní. Jestliže rádi objevujete krásy našich hradů a zámků, muzeí a jiných zajímavých míst, na našem portále získáte zcela jistě inspiraci. Najdete zde, mimo jiné, i tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Praha, Tipy na výlet Jižní Čechy a spoustu dalších. Oblíbili jste si hru geocaching? U každého našeho tipu na výlet najdete rovněž seznam kešek na trase. Na druhou stranu sběratelé turistických známek mají možnost na mapě najít místa, kde je možno zakoupit nálepku, anebo turistickou známku.

Dokonalý relax

Přesně jak napovídá nadpis, je hodně důležité úplně vypnout a alespoň na chvíli se oprostit od starostí všedních dnů. Na toulkách naší krajinou naleznete spoustu krásných míst a získáte nespočet zážitků, ale také zkušeností. Neváhejte vyzkoušet některý z tipů na výlet Beskydy, tipů na výlet Český Ráj, tipů na výlet Jeseníky, nebo tipů na výlet Jižní Morava a vychutnejte si ty nezapomenutelné okamžiky se svými nejbližšími! Přehled našich rozhleden, muzeí, hradů a zámků, ale také jiných pamětihodností naleznete pouze na stránkách venkazdyden! Tak neváhejte a výletujte s námi!