Co umí venkovní žaluzie?

Dům, byt a zahrada

Venkovní žaluzie jsou stylové a vašemu domu dodají zajímavý vzhled, rovněž vás ochrání před slunečními paprsky a znesnadní práci i nenechavým zlodějům.

Venkovní žaluzie šetří energii

Venkovní žaluzie vám dopřejí dostatečný chládek. Velmi snadno se ovládají a dokáží snadno regulovat teplotu v místnosti. V zimě naopak zabrání úniku tepla z místnosti právě skrz okno či okenní rámy. Pořídíte-li si venkovní žaluzie, ušetříte až 30% nákladů na vytápění.

Co venkovní žaluzie umí?

  • Regulují teplotu v interiéru

  • Chrání nábytek a podlahu před přímými slunečními paprsky

  • Poskytnou maximální soukromí

  • Ztíží práci případným zlodějům

  • Nastavitelné lamely umožní zvolit si libovolnou intenzitu světla

 • Ochrání okna před kroupami, deštěm a větrem

Venkovní žaluzie se hodí pro byty, rodinné domy, kancelářské budovy, ale i na verandy a terasy, případně na zahradní altány a pergoly. Venkovní žaluzie se dodávají v šířkách 50,70,80 a 90 mm. Na bočních stranách jsou opatřeny hliníkovými vodícími lištami, kterými je zajistíte.

Venkovní žaluzie
Venkovní žaluzie

Předokenní žaluzie mají lamely osazeny do textilního žebříčku, který lamelami otáčí. Z venku působí tyto venkovní žaluzie stejně, jako interiérové žaluzie, jen působí více masivně a pevně. Hliníkové lamely mohou být v různých barvách, vždy si zachovají svůj kovový vzhled. Vhodné je vybírat si venkovní žaluzie s motorkem, prodloužíte tak jejich životnost oproti ruční manipulaci. Venkovní žaluzie mají velkou variabilitu zastínění.  Venkovní žaluzie mají lamely ve tvaru písmene Z,S a také C.

Při výběru žaluzií se zaměřte na materiál, který musí být kvalitní, zdravotně nezávadný a také odolný slunečnímu a UV záření. Osvědčení výrobci nabízí podomítkové i nadokenní žaluzie, které přizpůsobíte vzhledu svého domu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia

PRwebs

Profi články

____________________________________________________________________

Kvalitní venkovní žaluzie – nechte si namontovat v Plzni a v Praze od firmy mk-rolety.cz

Comments are closed.