Prožijte jedinečný let vrtulníkem, na který nikdy nezapomenete.

Sex, vztahy a rodina

Zapomeňte na každodenní starosti a shon. Užijte si relax v podobě adrenalinového zážitku. Posaďte se pohodlně do našeho vrtulníku a prožijete nevídaný zážitek, díky kterému alespoň na chvíli zapomenete na vše, co se v reálném životě děje. Nebo tento zážitek věnujte své blízké osobě. Přátelé či rodina jistě ocení tento neotřelý dárek, který vyrazí dech prakticky každému. Navíc pro ně můžete vybrat jednu z nabízených tras. Proletět se tak můžou třeba nad místem, které je jim dobře známé, nebo kam se naopak touží celý život podívat.

Let vrtulníkem po krásách české krajiny

Náš spolehlivý a bezpečný vrtulník robinson r44 vás vezme na let do oblak. Z ptačí perspektivy si můžete prohlédnout, jak vypadá naše hlavní město Praha, anebo se můžete proletět nad jejím blízkým okolím. Záleží pouze na vás, jakou z nabízených leteckých tras si vyberete. Velmi oblíbeným je také let vrtulníkem nad Mladou Boleslaví. Každá z nabízených tras vás vezme na kouzelná místa, která sama příroda vytvořila. Podívat se na svět z výšky je neskutečný zážitek, který rozhodně stojí za zhlédnutí na vlastní oči.

Adrenalin, který vás bude bavit

Let vrtulníkem jistě není dobrým nápadem pro ty, kteří se bojí létání či výšek. Pro všechny ostatní je to ale neotřelý zážitek, který by měl prožít ve svém životě každý z nás. Místa, která normálně známe z výletů, si nyní můžete prohlédnout z ptačí perspektivy, která vám ukáže každý koutek i zákoutí. Pokud stále váháte, kterou z tras vybrat, popřemýšlejte třeba nad tím, že byste se mohli podívat na místo, které již dobře znáte a porovnat jej tak s pohledem shora. Náš soukromý vrtulník vás vezme na nezapomenutelný let, který si nejen užijete, ale především si jej budete pamatovat do konce života. Nezapomínejte na to, že zážitky jsou tím nejlepším dárkem na světě.