Tipy na výlet České středohoří – nejen do vinic a chmelnic

Sex, vztahy a rodina

Pokud byste chtěli navštívit jednoznačně nejteplejší a nejsušší místo v České republice, museli byste se vydat na jihozápad Českého středohoří. Nejvyšší hora Českého středohoří je Milešovka, zhruba polovinu její výšky dosahuje památný Říp. Tipy na výlet České středohoří však mohou zavést vaše kroky také mezi vinice, chmelnice a ovocné sady, neboť České středohoří zahrnuje i malebnou a úrodnou krajinu kolem Polabí.

Samozřejmě, že ani České středohoří není charakterizováno pouze svou osobitou, krásnou přírodou, ale nabídne vám i četné historické památky. Tipy na výlet České středohoří tak mohou být například Litoměřice nebo hrad v Budyni nad Ohří. Pokud jde o muzea, za zhlédnutí určitě stojí muzeum chmelařství v Žatci, které je největší na světě. S celou rodinkou si určitě vychutnáte Muzeum čertů a Pekelné sklepy v Úštěku. Ani lázně se tomuto kraji nevyhnuly. Skvělým tipem na výlet České středohoří včetně načerpání nových sil tak mohou být slatinné Lázně Mšené.

Kam se na výlet vydáte vy?

Je pouze na vás, zda upřednostníte tipy na výlet České středohoří, nebo se spíše soustředíte na tipy na výlet Český ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Jižní Morava. Nebo se necháte zlákat matičkou Prahou a projdete si na webových stránkách portálu venkazdyden.cz tipy na výlet Praha?

Co takhle nějaký ten přivýdělek?

Ani portál venkazdyden.cz samozřejmě neví všechno, a tak vám nabízí možnost, jak si přivydělat. Pokud chodíte na dětská hřiště ve vašem okolí, pořiďte pár fotek určitého dětského hřiště, zadejte jeho údaje na příslušný web, získejte odměnu a rozšiřte obzory ostatním rodičům, kteří možná o tomto dětském hřišti vůbec neví. Kromě typů na dětská hřiště Praha a další dětská hřiště v rámci celé České republiky se určitě budou hodit i vaše tipy na výlety po celém Česku.