Proč je skate móda možná to pravé pro vás

Móda a Styl

Skate nebo snowboardové oblečení vám nic neříká a nevíte, proč by vás mělo začít zajímat? I když neřádíte s prknem, mohla by vás taková móda zaujmout. Máte-li mladistvou duši, chcete se cítit pohodlně a dáváte přednost kvalitě, možná je to styl, který jste dlouho hledali.

Vznik skate módy

Jak už napovídá samotný název, skate móda je úzce spjata se skateboardingem. Vynález prkna s kolečky se datuje někdy mezi roky 1940 a 1950, kdy surfaři dali svému sportovnímu nástroji kolečka a začali se s ním prohánět i jinde, než na vlnách. Netrvalo dlouho a začala se vytvářet i skate móda společně s doplňky pro tento „pouliční“ styl.

puma

„Prkno“ vám nic neříká?

Skate móda ale není spojována jen se skateboardem. Její řešení zaujalo i vyznavače snowboardingu, podobně jako vyznavače hip hop stylu a street stylu. Ze skate kolekcí si vyberte oblečení pro letní i zimní sportovní aktivity, stejně jako pro běžné nošení. Ideální je nejen pro fanoušky deskových a extrémních sportů, kteří se nezaleknou žádné výzvy, ale i pro děti, muže a ženy žijící aktivně a milující originalitu.

Nekonvenční móda pro mladistvě smýšlející

Neradi podléháte konvencím? Jste aktivní, nebojíte se vyjádřit svůj názor a dát světu vědět o vašich sportovních vášních? Pak vás jistě současné nezajímavé trendy neuspokojí a hledáte něco více. Na trhu je mnoho značek, které se skate oblečením plným barev, netradičních řešení a atraktivních detailů zabývají. Barvy, poutavé potisky, sršící energie, kvalita provedení i materiálů… To je Roxy, Quiksilver, DC, Vans nebo Puma.

Lídři pouliční módy

VANS je značkou surferů, skateboardistů a hudebníků. Od roku 1976, kdy vznikla, upevňuje svou pozici lídra pouliční módy. Vždyť první boty pro jízdu na skateboardu byly právě ty od VANS! „Vansky“ s typicky rovnou podrážkou dnes nosí mladí lidé po celém světě a oceňují nejen komfort, ale i obrovskou škálu barevných povedení. Móda pro extrémní sporty, to je DC, výrobce sportovních a lifestylových oděvů i bot především pro mladé. Tenisky, trička, tašky… Je z čeho vybírat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz