Doplňte si šatník pánskými svetry

Móda a Styl

Pánové, je váš šatník kompletní, nebo by potřeboval doplnit? A jakých oděvů máte nedostatek? Že jsou to svetry? To jste na správném místě. Pojďme se seznámit alespoň s nějakými typy pánských svetrů. Užijete je téměř v každé roční době, takže na jejich nákup je vždy ta správná příležitost. A díky širokému výběru si svůj oblíbený svetr najde každý muž.

svetry

Pánské svetry

Svetry volíme podle materiálu, příležitosti, postavy, vašeho stylu a vkusu a dalších aspektů. Buďme ale konkrétnější: Snesete třeba svetr ke krku? Možná ano a v roláku se cítíte dobře, protože příjemně hřeje na krku, ale třeba máte naopak rádi pánské svetry do véčka. A samozřejmě existuje i kompromis. Různé výstřihy mají i pánské pulovry. Ty jsou mezi muži rozšířené, protože se dají kombinovat s různým oblečením a podle toho je i lze nosit na různé oficiální i méně oficiální příležitosti. Kromě kombinace s jiným oblečením o vhodnosti ke konkrétní příležitosti rozhodne i barva.

Pánské svetry na zip

Máte rádi spíše svetry, které se zapínají? Máte u nich více možností. Můžete ho mít zapnutý či ležérně rozepnutý a samozřejmě záleží i na tom, jestli vám je teplo nebo zima. Pro volně časové aktivity se hodí pánské svetry na zip. Nevyhovují vám? Možná se budete lépe cítit v pánských svetrech na knoflíky. Některé jsou velmi elegantní a módní, zvlášť když si vyberete nějaký dobře přiléhavý propínací model. Na štíhlých mužích vypadají velmi pěkně. V široké nabídce svetrů si najde své skutečně každý muž, ať už chce vypadat elegantně, sportovně, ležérně, nebo…Doplňte si sami.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz