Kousky, které na podzim určitě unosíte

Trendy

Džíny, stylová bunda a sukně – bez nich se v podzimních dnech neobejdete. Stanou se základem, který doladíte dalšími prvky, a pokud vyberete univerzálnější střihy a barvy, vydrží vám v šatníku velmi dlouho.

Džíny a zase džíny

Dobře padnoucí džíny jsou „záchranou“, pokud nevíte, co na sebe. Investice do nich není nikdy zbytečná. Jaké se letos na podzim budou nosit? Slim fit, boyfriend, a dokonce i zvonového střihu! Bylo vám příjemně v éře „zvonáčů“? Opět se vracejí. Pokud vám ale tato móda nic neříká, zůstaňte klidně u úzkých nohavic. Sluší vám kalhoty rovného střihu? Nevzdávejte se jich. Nosit můžete téměř jakékoliv džíny podle vašeho vkusu. Světle modré, tmavě modré, „plesnivé“, šedé, černé, barevné… Kolik se jich do vaší skříně vejde? Rada na závěr- sáhněte po kvalitní pevné džínovině, která vydrží roky, abyste se vašich oblíbených kalhot nemusela moc brzy vzdávat.

Líbivé sukně
Líbivé sukně

Trendy sukně

Jakou sukni? Záleží na vaší postavě, ale trendem podzimu jsou sukně ke kolenům či lehce pod kolena pouzdrového střihu. Pokud jste vysoká a štíhlá, budou vám slušet. Z minulých sezon pak přetrvává „áčkový“ střih se zapínáním na knoflíčky vepředu. Co se týká materiálu, kožená, koženková či džínová sukně se budou hodit téměř ke všemu. Jste sportovní typ? Pro volný čas nebo do města vás jistě nadchne sukně z pleteniny, rovného střihu, se šňůrkou v pase a třeba i pěkným sportovním detailem v podobě dvou pruhů po stranách.

Bundu, nebo kabát?

Začíná se ochlazovat, proto je načase obléknout bundy a kabáty. Kde je řečeno, že musíte k sukni běžně nosit kabát? Prošívané modely bund jsou opět in, ale nesmí být příliš „buřtíkového“ vzhledu. Ovšem takový pohodlný kabát zahřeje a dodá vám šmrnc, do společnosti bez něj nevyrážejte. Nebojte se jej nosit i na běžné pochůzky a být za dámu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz