Pojištění za škodu způsobenou zaměstnavateli je velmi důležité

Poradna

Práce znamená přesčasy, únavu a někdy také chyby, které bohužel mohou stát zaměstnavatele značné prostředky. Je proto namístě se zamyslet, jestli máme sjednanou pojistnou ochranu, díky níž v případě nutnosti nebudeme tuto škodu muset hradit z vlastních úspor nebo si dokonce brát kvůli ní spotřebitelský úvěr. Neradi jednáte o takových smlouvách? Není se čeho bát, v dnešní době je možné vyřídit tuto dokumentaci jednoduše po internetu, tedy s časovou úsporou a bez nervů. Proč si potom dělat zbytečné starosti, že?

Zajímavá nabídka i pro řidiče z povolání

Škody vznikají hlavně za volantem služebních vozů, kde mohou dosahovat i statisícových hodnot, zvláště pokud byl řidič zrovna na cestách v zahraničí. Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu se však může vztahovat i na takovéto případy, neboť přináší celosvětovou platnost, a to vše bez nutnosti příplatků.

Spěch je samozřejmě snad vždy špatný rádce, ale když si můžete různé náležitosti pečlivě promyslet a nejste tlačeni k rozhodnutí na kamenné pobočce, určitě je to velké plus. K této pojistce se váže hned několik variant, z nichž jedna je přímo určena pro řidiče z povolání a nabízí přehledná pravidla pro všechny. Ve variantě Standard pak nebude zohledňován druh pracovní činnosti, ale pojistka se pak nevztahuje na škodu, k níž dojde během řízení dopravního prostředku.

Pojišťovna s dlouholetou tradicí a dobrou pověstí

Už jste o ní jistě slyšeli, je na trhu pětadvacet let. ERGO pojišťovna nepřináší pouze samotné pojištění odpovědnosti, ale také cestovní, úrazové nebo například také majetkové pojištění, nabízené portfolio je totiž velmi komplexní. Nechybí zde ani pověstmi opředená pojistka na blbost, která se hodí v nenadálých případech i při zahraniční dovolené. Nabízí klid a jistotu, že i v případě kuriózních situací máte pojištění na své straně…