Svět z kabiny pro 4, zažijte let vrtulníkem

Zprávy

Skvostný zážitek plný vzrušení a nádherných výhledů do krajiny protkané přírodními krásami i architektonickými perlami. Přesně takový je vyhlídkový let vrtulníkem. Budou si jej užívat děti i dospělí, v němém úžasu zůstanou i prarodiče. Okořeňte všední den. Usedněte do vrtulníku, je čas na fantastickou zábavu.

Let vrtulníkem, zkušenost s příchutí napětí

Tradiční rodinné výlety nebo odpoledne u televizního programu je možná recept na příjemný odpočinek, ale určitě nemůžete říci, že jste právě prožili něco neopakovatelného, kdy se vám tajil dech do poslední minuty. Let vrtulníkem je přesně tím malým dobrodružstvím, které hledáte.

Nastoupit do kabiny pro 4 osoby a prohlédnout si svět z výšky je rajský požitek co vstoupí navždy mezi vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet.

Let vrtulníkem

Vyhlídkový let vrtulníkem vám umožní vznést se nad části měst co dobře znáte a prohlédnout si, jak malebně vypadají z výšky. Vrtulník se pohybuje hezky nízko a vy máte neopakovatelnou možnost zahlédnout i ty detaily, kterou jsou skryty při procházce po zemi.

Víte, jak pohádkový je pohled na Karlštejn nebo na Průhonický zámek? Zjistíte to již brzy.

Půl hodina nebo hodina a půl zážitků

Let vrtulníkem Praha vám ukáže krásy města i blízkého okolí. Oproti tomu se můžete vydat i do vzdálenějších koutů a prohlédnout si Český ráj nebo úchvatnou scenérii kolem říčky Sázavy. Trasa je vždy promyšlená a naplánována tak, abyste si za 30, 60 nebo 90 minut mohli prohlédnout to nejkrásnější z okolí.

Zážitkový let vrtulníkem si můžete objednat online a je to jeden z nejkrásnějších dárků. Strávíte čas s nejbližšími členy vaší rodiny a čeká vás malé společné dobrodružství.

Kolik osob ve vašem okolí se může pochlubit podobným prožitkem?