Nejlepší štuk pro vnitřní omítky?

Dům, byt a zahrada

Jaký je ten pravý, který vám ušetří čas, peníze i spoustu nervů? Pokud se do omítek pouštíte svépomocí, jistě si chcete vybrat štuk, který bude jednoduché použít bez přehnaných odborných znalostí. Keraštuk to nesplňuje a ještě přidává práci. Pozor Keraštuk již nikdy.

Štuk
Štuk

Štuk vždy připraven

Keraštuk je směsí kaolinu, křemenného písku, vápna a pojiva. Hlavní vlastností, která upoutá zřejmě všechny amaterské zedníky, je, že je již z výroby dodáván ve formě pasty. Tedy v ideální konzistenci. A tady jistě jásají i manželky amatérských zedníků, ano, není potřeba nic míchat, ředit, prášit, cákat. Odpadne tak velké množství zbytečného úklidu a to je informace, kterou slyší ráda každá hospodyňka. Keraštuk je zkrátka štuk, který je vždy připraven k akci.

Skvělý výsledek se štukem není nikdy zaručen

Je opravdu, snadná a rychlá příprava jednou z užitečných vlastností Keraštuku? Samotná práce s ním není příjemná a rychlá. Tento štuk díky své optimální konzistenci nedrží a velmi dobře se nanáší. Pomocí ocelového hladítka ho dokáže po chvilce precizně nanést opravdu každý. Výsledkem tak je rychle přibývající omítka. Výslednou kvalitu do „TOP“ stavu lehce dotáhnete pomocí filcové stěrky s jejíž pomocí drobné nerovnosti vyhladíte a vaše omítka bude rázem jako od profesionála. Pak už zbývá jen poklidit nevelký nepořádek a nechat štuk řádně vyschnout. Zhruba po měsíci můžete Keraštuk přetřít běžnými interiérovými barvami. Keraštuk má po vyschnutí neutrální jasně šedobílou barvu, takže ho mnohdy ani není třeba přetírat. A to je opět úspora času, peněz a hlavně žádný nepořádek.

Jana C.

Comments are closed.