Lesk jako blesk? S Automyčkou Express žádný problém

Zprávy

Počasí je nevyzpytatelné a i když se vyhýbáte blátu a špatným cestám, vaše auto zkrátka potřebuje pravidelnou očistu, někdy v kratších, někdy zase v trochu delších intervalech. Komu ho svěřit? Pokud nepreferujete vlastnoruční mytí, což už dnes není zase tak běžné, navštívíte nějakou z myček. Nebaví vás čekat, až se váš vůz umyje nebo nejste spokojeni s poskytovanými službami? Pak si zajeďte do některého z nákupních center, ve kterém je pobočka Automyčky Express.

Automyčka Express
Automyčka Express

Spojte příjemné s užitečným- Automyčka Express

Důkladná péče o vůz je nutná v každém ročním období. Špína a sůl dokážou napáchat škody, nehledě na to, že neopečovávané auto příliš parády neudělá. Jestliže ho využíváte i podnikání a reprezentaci, je jeho vzhled obzvlášť důležitý. V Automyčce Express se o auto postarají, zatímco si vyřídíte pochůzky nebo odpočinete u dobrého oběda. Poloha v nákupním centru je strategická a není divu, že má tato síť myček stoupající oblibu.

Pečlivé mytí je samozřejmost

Mechanická automyčka není tak pečlivá a na mnoho míst se nedostane. Naproti tomu v Express Automyčce se budou vašemu autu věnovat do nejmenších detailů a zabrousí i na místa, na která se často zapomíná. Můžete si objednat mytí exteriéru i interiéru, v rukávu mají i různé doplňkové služby.

Když nemáte čas do myčky jezdit

Vyřídit si nákupy a vrátit se k nablýskanému autu? Koho by to nepotěšilo? Pokud ale nemáte čas ani na to, abyste myčku s vozem navštívili, můžete si u Express Automyčky objednat kompletní servis i s odvozem auta a jeho přistavením zpět. To je v časovém presu skvělé řešení a nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit.

Provoz 12 hodin denně

Jaká je filozofie Automyček Express? Ušetřit klientům drahocenný čas, nechat je spojit příjemné s užitečným a o auto se dokonale postarat. Samozřejmostí je individuální přístup, důraz na ekologické mytí a možnost zapůjčení náhradního vozidla. Tato myčka samozřejmě splňuje potřebné ISO normy EU, a co je skvělé, otevřeno je 12 hodin denně!

Comments are closed.