Hledám práci v Praze? Personalistka.cz

Zprávy

Práce v Praze a okolí

Stránek s nabídkou práce je na internetu mnoho. Pokud ale hledáte nějaké opravdu přehledné, jednoduché a uživatelsky příjemné, s neustále aktualizovanou nabídkou od kvalitních zaměstnavatelů, navštivte web Personalistka.cz. zde se bude orientovat i člověk, který zrovna s počítačem není úplně kamarád.

Kvalitní stránky s nabídkou práce

Personální web s nabídkou práce. Personalistka.cz vám umožní hledat zcela zdarma bez nutnosti registrace. Navíc obsahuje nabídky především od prestižních a významných zaměstnavatelů. Vyberete si lokalitu a obor, čímž se vám otevře řada nabídek v daném místě.  A rozhodně nemusí jít jen o práci na hlavní pracovní poměr, najdete tu i přivýdělek či práci na částečný úvazek.

Práce
Práce

Zvažte své možnosti a kvalifikaci

Při hledání práci si napřed promyslete, co byste chtěli dělat, na co máte kvalifikaci a jaké jsou vaše možnosti. Nevzdávejte se svých snů, možná je ale budete muset trochu pozměnit nebo si na jejich splnění déle počkat. Rozhodně se ale zbytečně nepodceňujte. Málokdo splní všechny požadavky z inzerátu. Zjistěte si, co v dané firmě požadují a co firmě můžete nabídnout vy osobně. Čím větší město, tím více příležitostí, ale zároveň roste konkurence. Nabídek je na Personalistka.cz více než dost, odpovězte na ně co nejvíce, ale samozřejmě, jen pokud jde o práci, o kterou byste opravdu měli zájem.

Životopis a motivační dopis

Na životopise si dejte záležet, pozor ale na zkreslování informací, nemusí se vám vyplatit. Vždy jej pozměňte podle dané nabídky práce, nicméně nelžete. Originální by měl být i motivační dopis, který k odpovědi na inzerát přikládáte. Tvořte jej na míru dané pozici a firmě. Zdůrazněte své úspěchy, zkušenosti, dovednosti a co nejkonkrétněji dejte najevo, čím byste byli pro firmu přínosem. Obecné fráze vám moc nepomohou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz