Bezpečnostní dveře Praha

Dům, byt a zahrada

Nemáte řádně zabezpečený byt? Můžete pak být velmi snadno a nemile překvapeni, jak jednoduché  pro zloděje bylo se dostat do vaší domácnosti. Je jedno, zda máte zrekonstruovaný byt nebo se na to teprve chystáte. Nezapomeňte na to, že je potřeba vyměnit také dveře. Chcete-li svůj příbytek zabezpečit, obraťte se na firmu spolehlivou firmu, která vám poskytne bezpečnostní dveře Praha.

Bezpečnostní dveře Praha
Bezpečnostní dveře Praha

Podle čeho bezpečnostní dveře Praha vybírat?

Bezpečnostní dveře jsou jednou z investic, které se vám rozhodně vyplatí. Podle čeho bezpečnostní dveře Praha vybírat?

Podle směru otevírání – bezpečnostní dveře se musí otevírat vždy dovnitř

Podle bezpečnostní třídy – pro vaši ochranu a maximální bezpečí vybírejte dveře s bezpečnostní třídou 3 a 4.

Podle materiálu – nejčastěji se vyrábějí z masivních dřevin, vysokotlakého laminátu nebo dýhy

Bezpečnostní dveře Praha vyžadují také nové zárubně

Aby bezpečnostní dveře Praha fungovaly tak, jak skutečně mají, pak nezapomeňte také na výměnu zárubní. Zcela nezbytné je pak při výměně starých dveří za nové zárubně vybetonovat a a použít kotvení rámovými hmoždinkami.

Podlahy Dvere PB
Rozhodně si vyberte bezpečnostní dveře Praha, které mají více zámků. Je vhodné na dveře přidat horní zámek jež je opatřen tzv. Vrtulkou. Při výběru dodavatele si vyberte takového, který vám nabízí záruční i pozáruční servis, s výběrem bezpečnostních dveří vám poradí a k prezentovaným výrobkům má patřičné certifikáty. Firma Dveře PB s.r.o. Vám nabízí výrobky tradičního českého výrobce za příjemnou cenu.

Bezpečnostní dveře mohou mít také nadstandardní výbavu kterou je sjednocení klíčů, omezovač otvírání či zabezpečení elektronické. Zbytečné řešení jsou těžké protipožární dveře. Jednodušší variantou je využití protipožárních pásek, kukátek, apod. Samozřejmostí by naopak měla být dobrá izolace hluku, úniku tepla a kvalitní zvukově a tepelně izolační vložka.

    1.  

1 thought on “Bezpečnostní dveře Praha

Comments are closed.