Elektrické přímotopy zajistí komfort během zimních měsíců

Dům, byt a zahrada

Pokud je vám během podzimu a zimy neustále chladno, pořiďte si domů elektrický přímotop. Moderní elektrické přímotopy dnes splňují i ty nejnáročnější požadavky a pohodlně tak vytopí malé i větší místnosti. Jestliže hledáte dobrý dodatečný zdroj tepla do svého domova, tak právě s přímotopem budete určitě spokojeni. Poradíme vám, jak si ho správně vybrat.

Elektrické přímotopy do bytů, domů i na chalupy

Ať bydlíte v bytě nebo v rodinném domku, do kvalitního přímotopu se vyplatí investovat. Současné elektrické přímotopy pracují mnohem efektivněji než ty starší, které znáte třeba ze svého dětství, od vašich maminek nebo babiček. Nemají tak velký odběr energie jako zastaralá řešení a jejich výkon se snadno reguluje. V neposlední řadě stojí za zmínku i spousta nadčasových funkcí, kterými přímotop disponuje.

Během chladného zimního večeru si pohodlně přitopíte, aniž byste museli přikládat další dřevo do kotle či do kamen, nebo pouštět naplno svůj elektrokotel nebo plynový kotel. Z přímotopu nebude zase tolik tepla. Vyprodukované teplo však pohodlně postačí na vyhřátí jedné až dvou místností.

Na co si dát pozor při výběru přímotopu

Elektrické topení by mělo splňovat některé vlastnosti. Užitečnou funkcí je termostat, který usnadňuje nastavení teploty, protože ji plynně reguluje. Dále je zde ventilátor, který pomáhá rovnoměrně rozvádět vzduch po místnosti. Propracovanější modely přímotopů mají i vlastní programátor, s jehož pomocí si pohodlně natavíte vlastní programy, když ho chcete plynule používat ve dne i v noci.

Kvalitní elektrické přímotopy pořídíte v obchodě ventilatory-shop.cz, který disponuje bohatým sortimentem. V nabídce obchodu naleznete mimo jiné i ventilátory nebo klimatizace, ideální na letní měsíce. Skvělým pomocníkem jsou také zvlhčovače nebo čističky vzduchu. Vyberte si v široké nabídce těchto šikovných domácích spotřebičů.

Comments are closed.