Projekty bungalovů

Dům, byt a zahrada

Stále častější volbou rodinných domů se stávají bungalovy. Pryč jsou doby, kdy byly trendem více generační domy. Jejich rozlehlost a velká strmá schodiště komplikovala pohyb, zejména starších lidí a dětí, po domě. Bungalovy poskytují pohodlný pohyb a propojení všech místností na jednom podlaží, bez nutnosti překonávat jakékoliv překážky.

Promyšlené bydlení

Nespornou výhodou bungalovů je snadná dostupnost do všech místností, absence schodiště do dalších pater, nízká výška stropů a s tím související nižší náklady na vytápění. Dále obyvatelé bungalovů ocení také pohodlné rozdělení domu na noční a denní zónu.

Projekty bungalovů od Prozi

Bungalovy všech typů a velikostí dnes naleznete především na okrajích měst a vesniček. Díky svému nízkému provedení zde působí nenápadně a zcela přirozeně.

Dispoziční řešení bungalovu by mělo vyhovovat konkrétní rodině. Ohledem musíme brát na její představy, počet členů rodiny, zvyky, aktivity atd. Současný trend udává otevřené prostory, především se jedná o spojení kuchyňského prostoru s obývacím. Dále jsou moderní obrovská okna s výhledem do zahrady, umožňující vstup na terasu nebo k bazénu.

Kvalitní projekty bungalovů

Velmi bohatý výběr nejrůznějších domů i  projekty bungalovů nabízí projekční kancelář Prozi. Od svého vzniku v roce 2001 zrealizovala přes 300 zakázek po celé České republice. Projekční kancelář Prozi se zaměřuje především na energeticky úsporné a nízkoenergetické bungalovy. Díky neustálému navyšování cen energií a poklesu zásob ropy, je velice důležité myslet na budoucnost. Energeticky úsporné bydlení se stane nutností.

Projekty bungalovů bez obav svěřte zkušeným autorizovaným projektantům s dlouholetou, minimálně patnáctiletou, praxí. Projekty bungalovů je možné vytvořit originální, přesně podle přání zákazníka, nebo vybrat z široké katalogové nabídky projekční kanceláře.

Projekty bungalovů a jejich orientační cena

Bungalovy vychází pouze o něco málo dráž, než dvou a vícepodlažní domy. Vyšší cenu způsobuje především rozpočítání ceny dvou užitných ploch, na rozdíl od bungalovů. U jednopodlažních domů je cílem dosáhnout stejné užitné plochy, jako u dvoupodlažních domů, proto se vždy zastaví větší plocha.

Orientační cena bungalovu je přibližně 20 000 – 25 000,- Kč/m² užitné plochy.