Let balonem, originální dárek pro vaše blízké

Sport

Let balonem

Blíží se čas Vánoc a vy určitě také přemýšlíte o tom, jak udělat radost svým blízkým a obdarovat je něčím originálním. Ale jaký tedy zvolit originální dárek? Je čas darovat jim zážitek, místo materiálního daru. Zkuste to tentokrát trochu jinak a darujte jim originální nezapomenutelný zážitek v podobě letu balonem. Říká se, že darovat někomu zážitek má častokrát větší hodnotu než dárek, který je materiální a je „vidět“. Zážitek je totiž trvalejšího charakteru, vydrží řadu let, ne-li celý život a nikdo vám ho už nevezme.

Dárek v podobě letu balonem

Pokud ještě váháte, podívejte se například na online webové stránky ebalon.cz, kde naleznete veškeré potřebné a užitečné informace. S pomocí chvilky, pak můžete zakoupit poukaz a udělat radost tímto dárkem okamžitě. Co takový let balonem obsahuje? Pro vaši lepší představu zahrnuje tedy letenku (ta je přenosná a zpravidla má platnost minimálně rok), minimálně hodinu letu balonem (obvykle i déle, celý ceremoniál trvá cca 3-4 hodiny), předletový briefing, nealkoholické nápoje na palubě během letu, samozřejmostí je přípitek chlazeným sektem, předání pamětního certifikátu vzduchoplavce, fotografie, nadstandardní pojištění všech pasažérů a nakonec odvoz zpět na místo startu.

Jak se na něj připravit na let balonem?

Přímo před samotným letem balonem je třeba se sejít na startovací ploše a stručně si popovídat o bezpečnosti, létání a celém programu, který trvá cca 3-4 hodiny. Na začátku se balon naplní horkým vzduchem a postavením balonu přímo před vašimi zraky. Po startu a letu v různých výškách už jen obdivujete překrásnou krajinu. Při přistání si připijete sektem a obdržíte pamětní list. Tak s chutí vstříc novým zážitkům a vzhůru do oblak!

Comments are closed.