Celulozová izolace je efektivní řešení pro nové i starší stavby

Dům, byt a zahrada

Stavíte či rekonstruujete a nevíte si rady s izolací stavby? Ideálním řešením je celulozová izolace, která dokonale pronikne i do těch nejmenších dutin. Tuto izolaci navíc pro její výhody využívají i odborné stavební firmy. Kde všude vám přijde vhod? A u koho si ji objednat? Na to vám odpovíme na následujících řádcích.

Co to je celulozová izolace

Když se řekne “celulóza”, mnoho lidí si vybaví papíry a v případě celulozové izolace ani nejste tak daleko od pravdy. Jedná se o foukanou, ekologickou, tepelnou a také akustickou izolaci, která má široké využití při stavbě nových budov i při rozsáhlých rekonstrukcích.

Kvalitní celulozová izolace se může pochlubit i dalšími benefity. Například je trvanlivá a zdravotně nezávadná. Bojíte se předčasné výměny izolace, která by mohla zkomplikovat váš komfortní život? V případě tohoto řešení můžete dát své obavy stranou.

Izolaci z celulózy si zajistíte u mnoha značek. Doporučujeme izolaci značky Climatizer Plus, která je až z 60 % tvořena celulózou. Vyrábí se z recyklovaného novinového papíru a má dlouholetou tradici – vyrábí se již od 70. letech 20. století. Od roku 1991 se vyrábí i v Čechách.

Její hlavní přednosti si můžete přečíst výše. Za zmínku ještě nakonec stojí, že spolehlivě odolává také houbám a plísním, hmyzu či hlodavcům, kteří by ji mohli nevratně poškodit. Má rovněž vynikající žáruvzdorné vlastnosti a snadno se s ní dostanete i do těch nejmenších dutinek.

Kvalitní izolace, která nezklame

Služby v oblasti izolací si můžete objednat přes foukane-izolace-tz.cz, kde se o samotné izolaci dočtete více informací. Naleznete zde i orientační ceník. Pokud chcete podrobnou cenovou informaci nebo nezávaznou konzultaci zdarma, neváhejte firmu TZ izolace Zbyňka Trunečky kontaktovat. Kromě celulozových izolací se zde specializují také na izolace minerální.