Aby byla velkosériová výroba hračkou

Nezařazené

Produkce výrobků ve velkých sériích s sebou nese spoustu úskalí a je tedy důležité si ke spolupráci vybrat zkušeného partnera s dostatečnou kapacitou i technologiemi. STEELTEC CZ je právě takovou firmou díky své pětadvacetileté zkušenosti na poli velkosériové výroby. Dokáže nabídnout kompletní servis od zpracování výrobní dokumentace, až po finální balení a expedici. Pojďme si přiblížit některé z těchto výrobních částí.

STEELTEC CZ

Lakovna pro bezchybnou povrchovou úpravu

Lakovna s předúpravou dodá vašim výrobkům atraktivní vzhled a zároveň je ochrání před povětrnostními vlivy. Základem je zde precizní předúprava povrchu před samotným lakováním. Díky moderní mycí lince je zajištěno dokonalého odmaštění a následné studené fosfátování. Jako aplikační technologie je použito statického nanášení korónou. Plně automatická prášková lakovna WAGNER disponuje technologií komaxitového lakování interiérovými i exteriérovými barvami. Poradí si s povrchovou úpravou ocelových, hliníkových i pozinkovaných plechů v jakémkoliv barevném odstínu, přesně podle vašich přání.

Montáž jako kouzlo

Montáž je procesem a místem, kde se během chvilky z jednotlivých součástí pod rukama zručných pracovníků jako kouzlem zrodí váš krásný nový výrobek. V moderní hale vybavené pro velkosériovou výrobu různými montážními automaty a poloautomaty vše probíhá rychle a precizně.  To samé se týká následného balení, kdy se zboží balí se do kartónových krabic včetně potisku, infokarty, etikety, EAN kódů. Vše má jasně daný postup a účel.

Kvalita jako pevný základ výroby

Požadavky na kvalitu výroby jsou v dnešní době jednoznačné a jejich dodržování je základem spokojenosti zákazníka. STEELTEC CZ tak zavádí systém jakosti ISO 9001 s cílem získání certifikace v roce 2016.  Řízení kvality je prováděno přesně podle přání zákazníka s možností využití moderního 3D měřícího zařízení a dalších měřících pomůcek a kalibrů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz