Zbavte se jednou provždy vaginálních obtíží

Zdraví

Těšíte se na svou letní dovolenou? Rozhodně si nenechte léto zkazit vaginálními obtížemi. Vrátila jste se z dovolené i s vaginální mykózou?

Probiotické tampóny ellen významně pomáhají mnoha ulevit od vaginálních zánětů. Používají je také zdravé ženy, aby jim předcházely. Tampóny ellen jsou k dostání ve třech velikostech. Používat je mohou i mladé dívky již od prvního dne menstruace. Aplikace je velmi snadná, stačí zvolit vhodnou velikost tampónu.

Zejména během menstruace dochází k tomu, že je mikroflóra nestabilní a zvyšuje se její pH. Používáním těchto tampónů obnovíte ideální rovnováhu poševní mikroflóry.

Doplňkem probiotických tampónů je ellen probiotický krém, který lze s používáním tampónů skvěle kombinovat. Krém rovněž obsahuje zdravé lactobacily, díky kterým je vyrovnávána mikroflóra v okolí pochvy. Stačí denně aplikovat trochu krému kolem poševního vchodu.

Probiotické tampóny i krém jsou velmi bezpečné a účinné. Nejsou zde žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jejich dlouhodobé užívání má preventivní charakter, který doplní také správná hygiena, netěsné oblečení a prádlo z bavlny.  Krém s probiotiky je vhodný pro ženy každého věku.

Vyznáváte sportovní styl? Ne vždy je hygiena po sportu optimální, zejména po návštěvě plaveckého bazénu. Časté mytí a používání hygienických prostředků může vést ke vzniku zánětů a bakteriálních infekcí, které nám dokážou pěkně znepříjemnit život. Mykózami trpí stále více žen, v České republice trápí záněty a mykózy více než dvě třetiny žen.  Přitom stačí tak málo, používat kvalitní probiotický krém a probiotické tampóny.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Nase-domy.cz 

InfoPress.cz

Cesky-magazin.cz