Splňte si sen o létání

Sport

Určitě každý z nás alespoň jednou snil o tom, že vzlétne do oblak a uvidí tak svět z ptačí perspektivy. Díky společnosti, pilotem na zkoušku“ máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si nejenom sami pilotovat letadlo pod dohledem našich zkušených instruktorů, ale také můžete uskutečnit nějaký zajímavý vyhlídkový let, buďto letadlem, anebo vrtulníkem. Zaměřujeme se především na lety nad celou Českou republikou, ale převážně plánujeme a následně realizujeme vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Brno a vyhlídkové lety Ostrava. S našimi moderními letadly a vrtulníky se vám nemůže nic stát a navíc máte k dispozici zkušený, vyškolený personál v podobě pilotů a instruktorů, jež jsou samozřejmě držiteli všech potřebných licencí a certifikátů.

Nebojte se výšek!

Život je krátký na to, abychom jej promarnili čekáním na nějaký zázrak. Nebojte se riskovat, zažijte adrenalinové dobrodružství a vzlétněte s námi do oblak! Při každém vyhlídkovém letu Praha jsou všichni naši cestující pojištěni až do výše 250 mil. EUR, takže se opravdu nemusíte obávat žádných komplikací. Naši zaměstnanci, od instruktorů, až po palubní personál, jsou připraveni se o vás postarat již při plánování vašeho vyhlídkového letu, až po nástup do letadla a uskutečnění vyhlídkových letů. Obdržíte od nás krásný dárkový poukaz, který můžete využívat po celých 12 měsíců. Neváhejte a naplánujte si vyhlídkový let s naší společností!

Létáme každý den

Odlétáme z více než dvanácti letišť z celé naší republiky a to každý den, od pondělí až do neděle. Stále ještě váháte, anebo nevíte, jak si vyhlídkový let objednat? Jednoduše si zavolejte na naši společnost, poté se už o vás postará náš realizační tým. Po obdržení dárkového poukazu, informujte obdarovaného a my vše ostatní zařídíme za vás. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si let nad Alpami, romantický vyhlídkový let nad naší krásnou vlastí, adrenalinový let, řízení letadla, řízení vrtulníku a to vše bez sebemenšího rizika a za velice výhodnou cenu. Jsme největší letecká společnost v ČR, která uskutečňuje vyhlídkové lety Brno a máme více než 35 000 spokojených zákazníků. Pevně věříme, že se toto číslo bude i nadále zvyšovat.

1 thought on “Splňte si sen o létání

Comments are closed.