Reklamní pera, gumy, pastelky a další kancelářské potřeby

Nezařazené

Rodiče malých dětí, školáků i studentů každoročně v září či říjnu stojí před palčivým bodem finančních zdrojů v domácnosti… Opět nalézt peníze na družinu, „SRPŠ“, kroužky, brašnu, výbavu, sešity, obaly, psací potřeby… Příspěvek na pro školáky byl už dávno zrušen – beztak to byl jen promyšlený předvolební tah, sociálně slabým jsou poskytovány prostředky z fondů pro pomoc, ovšem i středně postavené rodiny musejí vynaložit určité výdaje hned s prvním školním zazvoněním.

Zpříjemněte dětem začátek desetiměsíčního sezení v lavicích dárkem

Už někoho z marketingových poradců různých firem napadlo, jak by pomoc v podobě potřeb na výtvarnou výchovu, prvouku a dalších rukodělných činností s reklamním nápisem rodiče dětí ocenili. Malým dětem i studentům jde především o to, aby se pera dobře držela v ruce, pastelky aby byly s půdorysem několikahranu, štětce aby nebyly moc těžké a podobně. Vybavení celé školy psacími potřebami samozřejmě není levná záležitost, ale ve výsledku, který by začal oceněním rodičů, učitelů a samotných školáků, by se nenápadně rozjela reklamní kampaň.

Školní rok začal, co takhle vyrobit dětem do škol psací potřeby s reklamou?

Například ve výprodeji jsou psací potřeby za hubičku: kovové propisovačky, mikrotužky, propisovací pera v pouzdře. Vytvořením vhodného motta, loga či názvu firmy na reklamní propisky, pastelky, celé psací sady, krabičky, USB, gumy na gumování, ořezávátka uděláte pro dvě dobré věci pouze jeden krok. A to se vyplatí! Teď už jen stačí vymyslet, jaké školy by se hodily pro propagaci vaší firmy. Co by ocenili průmyslovky, učňovská střediska, jazykové základní školy, sportovní gymnázia, odborné vyšší školy i univerzity, jejich žáci a studenti, případně profesoři a kantoři?