Pomoc může přijít v podobě úvěru na konsolidaci

Zprávy

V životě člověka mohou nastat situace, kdy se i za solidně nastavených podmínek na splácení půjček (firemní úvěr, nebankovní úvěr, korporátní úvěr, úvěr na cokoliv …) dostane do problémů. V případě, že tato situace nastane, není dobré hrát si na pštrosa a strkat hlavu do písku. Co ale určitě dobré je – kontaktovat vitacredit.cz a situaci se snažit řešit co nejrychleji. Řešení totiž existuje. Jedná se o řešení v podobě úvěru na konsolidaci, sloučení půjček, sloučení úvěrů a tím i snížení splátek. Vždy se vyplatí předcházet nutnosti řešení exekucí a dražeb.

Všechno je o komunikaci

Klienti, kteří se svými poskytovateli půjček komunikují, jsou vždy díky vstřícnosti upřednostňování před těmi, kteří si hrají na již zmíněné pštrosy. Vitacredit.cz je nebankovní společnost, která se snaží za každých okolností hledat oboustranně vyhovující řešení. Výsledkem je pak například prodloužení splatnosti nebankovního úvěru a tím pádem také snížení splátek; případně sloučení půjček, sloučení úvěrů a snížení splátek.

Vitacredit.cz – člen České leasingové a finanční asociace

I dnes, kdy s hrubá měsíční mzda od roku 2002 prakticky zdvojnásobila, spousta rodin utratí většinu svých příjmů za běžná vydání. Není tak jednoduché, naspořit potřebnou částku na věc, kterou bychom si chtěli pořídit. Možná bychom časem prostředky naspořili, ale trvalo by to několik, možná i spoustu, let. Daleko jednodušší je vzít si nebankovní půjčku, nebankovní úvěr. Ke každé nebankovní půjčce je však třeba přistupovat s rozumem a obracet se pro ni tam, kde je záruka solidnosti. Právě takovou záruku můžete v případě zřizování firemního úvěru, korporátního úvěru, sloučení půjček či sloučení úvěrů hledat u společnosti vitacredit.cz. Společnost je členem České leasingové a finanční asociace, která sdružuje finanční instituce se sídlem v České republice a řídí se etickými pravidly asociace.