Na aukci obrazů jedině do Galerie Kodl

Zprávy

Na aukci obrazů jedině do Galerie Kodl

Aukce obrazů to je ten správný adrenalin

Aukce obrazů to je zábava, napětí, soupeření, přehazování, adrenalin a finální radost z vítězství se nepojí pouze ke sportu.  Dnes bude řeč o aukci obrazů. Prodej obrazů a dalších uměleckých děl není práce, ale poslání. V galerii Praha vám mimo jiné poskytnou poradenství při nákupu či prodeji uměleckých děl. Aukce obrazů je jedním z programů této galerie, zaměřující se na nákup i prodej obrazů, grafik, kreseb a plastik českého výtvarného umění. Jestliže už jste na jakékoliv aukci byli, pravděpodobně budete znát ten pocit. Pokud jste však ještě nikdy na žádné aukci obrazů nebyli, je nejvyšší čas konečně zjistit, jak to na dražbách chodí.

Zbavte se zábran a vyrazte na aukci obrazů

Na aukci obrazů odhoďte zábrany a zbavíte se předsudků, že aukce jsou jen pro páprdy nebo milionáře. Na aukci obrazů sice lítají mnohdy takové částky, že by se atmosféra dala krájet, ale nějak se začít musí. Aukci obrazů prostě musíte zkusit. Žádný učený ještě z nebe nespadl a takto máte možnost být kouskem té husté atmosféry a sledovat vše, co by se vám příště mohlo hodit. Sledujte i sebemenší detaily a pozorujte chování ostatních, především pak vítěze. I galeristé potvrzují, že mezi pozorovateli dřímá budoucí vášnivý sběratel.

Muzika František - Spící dívka muzika

 Proč navštívit aukci obrazů

Aukce obrazů má svojí atmosféru, obklopíte se skutečně živým uměním, které má duši a promlouvá k vám. Na aukci obrazů je možné získat překrásné olejomalby, kresby či grafiku. Aukce obrazů nabídne kvalitu za nízkou cenu. Jak bylo řečeno, vedle miliónových děl se můžete mnohdy setkat s úžasnými obrazy od neznámých autorů, ale v prvotřídní kvalitě. Berte aukci obrazů jako hru, kde můžete za zlomek ceny získat nádherné dílo a ještě si odnesete mnoho zážitků.